DB Schenker zajištuje logistiku pro prestižní golfový turnaj D+D REAL Czech Masters

DB Schenker zajištuje logistiku pro prestižní golfový turnaj D+D REAL Czech Masters

Logistická společnost DB Schenker se již pošesté postará o kompletní logistické zajištění prestižního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour. Jako tradičně má DB Schenker na starost přepravu materiálu v rámci České republiky, ale také z různých koutů Evropy. Turnaj startuje 15. srpna v pražském Albatross Golf Resort.

DB Schenker spolupracuje s D+D REAL Czech Masters jako logistický partner už od prvního ročníku turnaje. Materiál pro minulé ročníky přepravilo více než 50 kamionů. Žádný golfový turnaj by se neobešel bez golfových míčků – pro ty jezdí DB Schenker až do Anglie. Dále se stará o dopravu nábytku, občerstvení, materiálu od European Tour - tabulí, hodin, birdie a score karet a technického zázemí, jako jsou zábrany, stany a materiály ostatních partnerů turnaje.

Turnaj se koná od 15. do 18. srpna a přípravy na něj právě vrcholí. Účast na letošním ročníku přislíbilo i několik zahraničních hvězd. Diváci se mohou těšit například na Ernieho Else z Jihoafrické republiky, Leeho Westwooda z Anglie nebo Ira Pádraiga Harringtona. Z České republiky je potvrzeno minimálně 10 jmen.

DB Schenker zajišťuje bezproblémový chod také u dvou dalších tuzemských golfových turnajů. Konkrétně se jedná o dopravu materiálu na turnaj Prague Golf Challenge a také na D+D REAL Czech Challenge a Slovak Challenge.

Kromě golfových turnajů zajištuje DB Schenker jako specialista na sportovní logistiku zázemí také pro další významné sportovní akce, jako je běžecký seriál Běhej lesy nebo lyžařský závod Jizerská 50.

Zdroj informací

DB Schenker & NejBusiness.cz

Datum

13. srpna 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.583 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál