Samsung dává k televizorům QLED 8K zdarma smartphone Galaxy S10

Samsung dává k televizorům QLED 8K zdarma smartphone Galaxy S10

Společnost Samsung Electronics spouští speciální akci. Ke koupi jakéhokoliv televizoru QLED 8K přibalí jako dárek smartphone Samsung Galaxy S10 v černé barvě se 128GB vnitřní pamětí. Je však třeba si pospíšit. Akce trvá u vybraných prodejců do 29. září 2019 nebo do vyprodání zásob a platí pro modely Q900R a Q950R.

Televizory Samsung QLED 8K přinášejí téměř nekonečnou hloubku obrazu, se kterou si vychutnáte každý detail. Supervysoké rozlišení 8K s 33 miliony pixelů vám odhalí i ty nejmenší drobnosti, které jste dosud nezachytili, a postará se o čistý a jemný obraz. Televizor Samsung QLED 8K je vybaven exkluzivní technologií a využívá vysoce pokročilou umělou inteligenci na to, aby vylepšil obsah v nízkém rozlišení na kvalitu blížící se 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu ve vaší místnosti, a dokonce doporučuje oblíbený obsah. Režim Ambient pak televizor ve chvílích, kdy ho nesledujete, nechá splynout s okolím, jako by byl chameleon.

Dárek jak se patří

Smartphone Samsung Galaxy S10 je ve spojení s Dynamic AMOLED Infinity-O displejem jedním z nejinovativnějších smartphonů na trhu. Díky ultrazvukové čtečce otisků prstů umístěné v displeji je jeho odemykání jednodušší a pohodlnější. Tři vestavěné objektivy přemění S10 na profesionální fotoaparát a vaše snímky, selfie a videa budou jednoduše perfektní. K tomu vám pomůže i návrh kompozice a automatická optimalizace nastavení fotoaparátu podle okolní scény. Uživatelský komfort rozšiřuje bezdrátové sdílení energie, o kterou se můžete podělit s jinými zařízeními.

Zdroj informací

Samsung Electronics Czech & Slovak, s.r.o. & NejBusiness.cz

Datum

8. srpna 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen
Page generated in 2.2984 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál