Poradci Fincentra budou opět nabízet produkty České spořitelny

Poradci Fincentra budou opět nabízet produkty České spořitelny

V souvislosti s probíhající fúzí společností Fincentrum a Swiss Life Select bude obnovena obchodní spolupráce mezi Fincentrem a Českou spořitelnou. Obě společnosti uzavřely dohodu o ukončení právních sporů, které odstartovaly podáním žalob v roce 2017. Od začátku září tak mohou poradci Fincentra nabízet svým klientům produkty České spořitelny při řešení financování bydlení, spoření a investic. Zástupci Fincentra a České spořitelny se shodli, že pro jejich další spolupráci je klíčové dodržování základních etických standardů v podnikání.

„Dohoda o obnovení spolupráce je skvělou zprávou pro naše klienty i finanční poradce. Pro Fincentrum byla v minulosti Česká spořitelna jedním z klíčových partnerů a věřím, že se díky kvalitě svých produktů na toto místo brzy zpět zařadí,“ uvádí Filip Duchoň, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Fincentrum je největším zprostředkovatelem hypotečních úvěrů v České republice a na Slovensku. V roce 2018 zprostředkovali poradci Fincentra 13 365 hypotečních úvěrů v celkovém objemu přesahujícím 30 miliard Kč. V roce 2018 se stala stoprocentním vlastníkem Fincentra renomovaná švýcarská skupina Swiss Life.

Česká spořitelna patří mezi největší a nejstarší poskytovatele hypotečních úvěrů v České republice, na trhu je nabízí již od roku 1995. V roce 2018 poskytla Spořitelna 24 584 hypoték v objemu vice než 54 miliard a její celkové hypoteční portfolio překročilo 250 miliard korun.

Zdroj informací

Česká spořitelna & NejBusiness.cz

Datum

23. července 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6356 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál