ČSOB získala už podesáté prestižní ocenění od Euromoney


ČSOB získala už podesáté prestižní ocenění od Euromoney

ČSOB získala už podesáté prestižní ocenění Euromoney Awards for Excellence. V anketě uznávaného magazínu Euromoney se tak znovu stala nejlepší bankou v České republice v roce 2019.

„Obdržet desetkrát od magazínu Euromoney ocenění pro nejlepší pro banku na velmi konkurenčním českém trhu je pro nás nesmírně potěšující. Je to ale především odměna za kvalitní a odpovědnou práci našich zaměstnanců při řešení každodenních potřeb klientů, bez kterých by naše práce neměla smysl. Je také potvrzením naší cesty založené na šetrném přístupu k životnímu prostředí, dobrovolnických aktivitách a rozvíjení a podpoře české ekonomiky a celé společnosti,“ uvedl John Hollows, generální ředitel skupiny ČSOB.

Úspěšné byly i další banky bankopojišťovací skupiny KBC, do níž ČSOB patří. Samotná KBC si odnesla od Euromoney trofej nejlepší západoevropské banky a nejlepší banky v Belgii a K&H se zase stala nejlepším bankovním ústavem v Maďarsku.

Na bankovnictví a finance specializovaný magazín Euromoney uděluje ocenění od roku 1992 v celkem 100 zemích světa. Výsledky hodnocení vychází z analýz kvantitativních dat a také z názorů novinářské poroty. Euromoney byl založen v roce 1969 a patří k nejvlivnějším finančním periodikům na světě.


Psát příspěvky smějí jen přihlášení
Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

3. července 2025

Program turistických voucherů pro Jeseníky přinesl regionu téměř 300 milionů korun

rogram turistických voucherů pro Jeseníky realizovaný Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) ve spolupráci...

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

Reklama

Page generated in 2.5764 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál