Creative Dock slaví úspěch s neviditelnými rovnátky :beyli a plánuje expanzi do střední Evropy

Creative Dock slaví úspěch s neviditelnými rovnátky :beyli a plánuje expanzi do střední Evropy

Služba :beyli, kterou na jaře v Německu a  Polsku spustil company builder Creative Dock, přináší na evropské trhy  inovativní technologii tzv. neviditelných rovnátek. Obrovský zájem  vzbudil vstup :beyli na trh zejména v Polsku, a tak nyní Creative Dock  zvažuje strategickou expanzi na další středoevropské trhy. V plánu je  také otevření dalších poboček v Německu a ve hře je do budoucna i  nizozemský trh. 

Neviditelná rovnátka :beyli se vyrábějí z transparentního, biokompatibilního plastu, díky  kterému jsou zcela diskrétní. :beyli využívá německou technologii CA® CLEAR ALIGNER,  pomocí této technologie se na světě za poslední dva roky vyrobilo již přes 200 000 kusů  rovnátek. Místo nepříjemných kovových prvků v podobě šroubů nebo držáků klient nosí  neviditelná rovnátka, jejichž tvar se každý týden více přibližuje kýženému výsledku.  Rovnátka pro jednotlivé týdny jsou navíc vyrobena z různě silného materiálu. Klient tak  začne léčbu s rovnátky z nejjemnějšího materiálu a teprve, až si zuby na rovnátka  zvyknou, materiál zesílí a začne na zuby vytvářet větší tlak. Rovnátka lze navíc kdykoli  pohodlně vyjmout a vyčistit. 

„V USA nebo západní Evropě už neviditelná rovnátka jako diskrétní alternativa k těm  klasickým platí za standardní produkt, ve střední Evropě jsou zatím málo známou  záležitostí. To jsme se rozhodli změnit,“ vysvětluje Kateřina Mikulková, která se stará o  mezinárodní marketing značky :beyli. ​„Před čtyřmi měsíci jsme začali diskutovat nad tím,  ve kterých zemích projekt spustíme, a nakonec volba padla na Německo a Polsko.“ 

Z amerického trhu na evropský 

Projekt od počátku vznikal na mezinárodní úrovni, nejvýrazněji se na jeho přípravě  podílely pražská, mnichovská a varšavská pobočka Creative Docku. ​„Velkou výzvou pro  nás bylo hledání způsobu, jak systém neviditelných rovnátek přenést z relativně  uvolněných podmínek Spojených států na evropský trh, který je více regulovaný. Byla k  tomu potřeba důsledná právní analýza,“ popisuje CEO :beyli Philippe Dahmen

Jednoduchá a efektivní služba, která vychází vstříc potřebám zákazníků, je výsledkem  unikátního inovativního procesu. Bylo například nutné vytvořit platformu, v rámci které  :beyli spolupracuje s místními stomatology a ortodontisty. A také vyřešit otázku, zda mají  zákazníci docházet osobně do studia, nebo zda celý proces absolvují pouze online. První  varianta se ukázala jako vhodnější z právního hlediska, ale také s ohledem na komfort  klientů a budování důvěry. 

Studio, zubař a pak už jen kurýr 

První dvě studia :beyli byla otevřena v polovině března ve Varšavě a v Kolíně nad  Rýnem. Do těchto studií se klienti mohou online objednat na webu :beyli na první  nezávaznou konzultaci. Tam během půlhodinového setkání získají 3D sken a model  vlastních zubů. Personál jim také připraví ilustrační obrázky, jak budou zuby vypadat na  konci procesu zubní korekce, a na počkání jim vyrobí první zkušební rovnátka. 

Pokud klientovi rovnátka vyhovují, postará se o tvorbu jeho léčebného plánu (tedy  simulace, jak se jeho zuby budou rovnat) tým zubařů a ortodontistů. Aby :beyli vyšlo  cenově vstříc klientům s drobnějšími kosmetickými vadami, vytvořilo sadu tří tarifů v  závislosti na délce léčby a složitosti případu - zcela jednoduše podle počtu zubů, se  kterými je potřeba hýbat. ​„Díky tomuto opatření a možnosti platit v měsíčních splátkách se  rovnání zubů rázem proměnilo z luxusní služby ve službu dostupnou opravdu všem,”  popisuje Kateřina Mikulková. V ceně tarifu jsou konzultace ve studiích, ale i se zubaři  nebo ortodontisty, kteří s :beyli spolupracují. A samozřejmě také sada rovnátek, kterou si  klient buď převezme u zubaře, nebo si je nechá doručit kurýrem rovnou domů. 

Zdroj informací

ACCEDO Czech Republic, Slovakia Communications s.r.o. & NejBusiness.cz

Datum

28. června 2019

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7591 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál