Společnost Nissan zahajuje prodej odolnějšího, inteligentnějšího a úspornějšího modelu Navara


Společnost Nissan zahajuje prodej odolnějšího, inteligentnějšího a úspornějšího modelu Navara

Společnost Nissan dnes odhalila odolnější, inteligentnější a úspornější model Navara se spoustou nových prvků, díky kterým je uznávaný pick-up ještě atraktivnější.

Nissan Navara je všestranný pick-up, který se dokonale hodí pro tvrdou práci přes týden i pro dobrodružný víkend v přírodě. Je možné s ním vyrazit kamkoli. Díky vestavěným technologiím se jedná o výjimečný vůz pro jízdu po silnici i v terénu.

„S velkým potěšením oznamuji zahájení prodeje odolnějšího, inteligentnějšího a úspornějšího modelu Navara,“ řekl Paolo D’Ettore, ředitel obchodní jednotky pro lehká užitková vozidla.

„Díky kombinaci pohodlí, výkonu, užitečného zatížení a odolnosti zůstává Nissan Navara v celé Evropě obrovsky úspěšným modelem.“

A dodává: „Navara se dnes prodává na 109 trzích světa. Obchod s lehkými užitkovými vozidly a vozidly s rámovým podvozkem stabilně roste. Díky smělému střednědobému plánu a rozšiřujícímu se portfoliu produktů jsme si jisti, že tento růst bude pokračovat a o naše lehká užitková vozidla bude mít po celém světě zájem stále více řidičů.“

Hlavní prvky modernizovaného modelu Nissan Navara zahrnují:

  • Ekologičtější, pokročilejší a účinnější motor. Nissan Navara bude plnit nové emisní normy i normu Euro6DTemp, která platí do prosince 2021.
  • Vyšší výkon hnacích ústrojí základních stupňů výbavy díky nové konfiguraci motoru se dvěma turbodmychadly.
  • Zavedení nového informačního a zábavního systému NissanConnect s vylepšeným přehledným 8″ displejem a připojenými službami pro dálkové ovládání funkcí vozidla.
  • Lepší brzdění a kratší brzdná dráha díky kotoučovým brzdám na všech čtyřech kolech.
  • Zvýšené zavěšení zadních kol, díky kterému má nenaložený vůz sebevědomější vzhled.
  • První víceprvková zadní náprava u kabiny typu King Cab

Nové funkce doplňují u modelu Navara stávající sadu pokročilých technologií a technologií Nissan Intelligent Mobility (NIM). Standardní výbava nejprodávanější verze Tekna zahrnuje: Asistent rozjezdu do kopce, asistent pro sjíždění svahů, inteligentní nouzové brzdění a inteligentní panoramatický kamerový parkovací systém. Stejně jako každý lehký užitkový vůz Nissan má i Navara tovární záruku na 5 let / 160 000 km, což z ní činí jedničku v segmentu.

Model Navara, který již dříve získal mezinárodní cenu v kategorii pickupů, je mezi zákazníky celosvětově velmi oblíbeným pickupem. Vyrábí se v továrnách ve Španělsku, Číně, Mexiku, Thajsku a v Argentině.

Odolnější, inteligentnější a úspornější model Navara definuje nový standard segmentu pick-upů. Spojuje v sobě to nejlepší z vedoucí pozice značky Nissan v segmentu crossoverů a více než 80 let zkušeností s navrhováním a výrobou robustních a chytře zkonstruovaných pick-upů.


Co se týče výdrže a schopností vozů, má společnost Nissan v oblasti pick-upů záviděníhodnou reputaci. V kalendářním roce 2018 činil celosvětový prodej celkem 231 435 vozů, což byl 6% nárůst oproti roku předchozímu. Model Navara tak získal pozici celosvětově nejprodávanějšího pick-upu značky Nissan.


Modernizovaný model Navara je na českém trhu nyní možné objednávat za cenu od 656 446 Kč bez DPH ve verzi Visia King Cab s motorem 2.3 dCi Bi-Turbo o výkonu 160 (425 Nm).


Psát příspěvky smějí jen přihlášení
Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5542 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál