British Airways vzaly několik dětí na výlet ve znamení „Kevinových Vánoc“

British Airways vzaly několik dětí na výlet ve znamení „Kevinových Vánoc“

Společnost British Airways vytvořila kouzelné Vánoce pro skupinu dětí, které si to obzvlášť zasloužily: vzala je na jedinečný výlet do New Yorku, aby tam prožily několik dobrodružných dní „jako Kevin“ z oblíbeného rodinného vánočního filmu Sám doma 2.

„Kevinovy Vánoce“ jsou zatím největším a nejlepším překvapením, které British Airways připravily v rámci svého programu BA Magic. Byly zachyceny na dvou dnes zveřejněných filmech, jež ukazují New York v celé jeho sváteční nádheře. První film je vytvořen ve stylu filmového traileru. Druhý je delší kronikou dobrodružství dětských účastníků a obsahuje rozhovory s rodiči, z nichž se divák dozví, jaké inspirující a dojemné příběhy stojí za každým dítětem ve skupině.

Během třídenního výletu British Airways pro děti připravily řadu zážitků inspirovaných filmem Sám doma. Mohly se tak podívat do slavného hotelu Plaza, bruslit v Centrálním parku, navštívit představení taneční skupiny Rockettes v Radio City Music Hall, nakupovat v nedávno znovuotevřeném hračkářství FAO Schwarz, a nakonec si pochutnat na zmrzlině v nejexkluzivnějším a nejprestižnějším Prezidentském apartmá hotelu Plaza.

Za scénou spolupracovala s leteckou společností skupina známých osobností, aby zprostředkovala zážitky čtyřem dětem, které byly na akci vybrány svým okolím na základě jejich inspirativních příběhů.1 British Airways požádaly organizaci We are Futures, která pracuje s mladými lidmi, aby ve spolupráci se svými partnery našla vhodné kandidáty, kteří jako odměnu za svou statečnost v těžké situaci dostanou výlet do New Yorku. Vybrané děti, pocházející z různých regionů a různých prostředí Velké Británie, zažily dramatické události, s nimiž by se žádný člověk jejich věku neměl potýkat. I přesto jsou inspirací pro své okolí.

Cesta v doprovodu celebrit začala na Terminálu 5 londýnského letiště Heathrow, kde zpěvačka Pixie Lott odhalila její cíl za intimního akustického provedení písně „Walking in a Winter Wonderland“. U přepážky British Airways je potom fotbalista Harry Maguire a televizní moderátorka Maya Jama odbavili k letu v cestovní třídě pojmenované pro tuto příležitost „Kevin Class“. Děti a jejich rodiče tak měli exkluzivně k dispozici obchodní třídu Club World v Boeingu 747.

O další překvapení se postaraly herečky Millie Bobby Brown ze seriálu Stranger Things a Jodie Whittaker, představitelka hlavní role v seriálu Dr Who, jež obě nahrály videa s osobním sdělením pro děti. Video od Jodie Whittakerové se objevilo na obří obrazovce na Times Square, přičemž slavná světelná tabule ABC Supersign ukazovala jména dětí a vzkaz „Šťastné Vánoce“ od týmu British Airways.

Skupinka se v hotelu Plaza také osobně setkala s „americkým prezidentem“, jehož ztvárnil herec Jon Culshaw.

Tento speciální výlet zahajuje akci #BAMAGIC100, při níž aerolinie poděkuje svým zákazníkům tím, že je v průběhu roku, v němž oslaví stoleté výročí, překvapí 100 dobrými skutky (velkými i malými).

Alex Cruz, předseda představenstva a generální ředitel British Airways, prohlásil: „New York je magické místo pro vánoční návštěvu, ať už jste dítě nebo dospělý, takže byl ideálním dějištěm pro naše dosud nejambicióznější překvapení BA Magic. Jak můžete vidět v našich filmech, tyto děti se musely vypořádat s velmi obtížnými situacemi a jejich příběhy jsou zároveň dojemné i inspirující. Chtěli jsme jim a jejich rodičům darovat kouzelný začátek Vánoc, na který nikdy nezapomenou. V rámci našich stoletých oslav v roce 2019 rovněž zahájíme kampaň BA Magic 100 a těšíme se, že mnoho našich zákazníků překvapíme zvláštními pozornostmi, díky nimž bude jejich zážitek z letu jedinečný.“

Zdroj informací

British Airways a NejBusiness.cz

Datum

28. prosince 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6533 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál