Zaměstnanci TPCA pomáhají nejen dětem

Zaměstnanci TPCA pomáhají nejen dětem

Zaměstnanci TPCA se aktivně zapojili, aby mohli těsně před Vánoci osobně udělat radost rodinám nemocných dětí a kolínským záchranným složkám.

Téměř polovina všech zaměstnanců se vzdala svého vánočního dárku od firmy a rozhodla se věnovat příslušnou částku na charitativní účely. Ve spolupráci s kolínskou nemocnicí, nadací Dobrý anděl a díky tipům našich zaměstnanců jsme vybrali 5 dětí z regionu, které se každodenně potýkají se zdravotními problémy. Celkově byla mezi tyto děti rozdělena částka 401 200 Kč.

Zároveň proběhlo i předání v rámci tradiční zaměstnanecké vánoční sbírky, kde měli zaměstnanci možnost zakoupit antistresové plyšové hračky pro HZS a PČR, územní odbory Kolín, případně přispět na proškolení záchranářského týmu. Předáno bylo 150 ks Dráčků Záchranáčků, 158 plyšových německých ovčáků a záchran ářskému týmu celkem 24 025 Kč.

„Naši zaměstnanci projevili neskutečnou sounáležitost, byli jsme velmi překvapeni tak velkým zájmem pomoci. Bez nich bychom tu dnes nebyli a nepředávali symbolické šeky tolika rodinám a je logické, aby i oni sami mohli tyto šeky do rukou všech obdarovaných předat,” říká Tomáš Paroubek, manažer oddělení Podnikových záležitostí a dodává: „I v příštím roce bychom rádi na tyto aktivity navázali a pomáhali tam, kde jsme doma.”

Zdroj informací

TPCA a NejBusiness.cz

Datum

25. prosince 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4685 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál