DHL Express testuje možnost doručování zásilek do sítě PPL Parcelshop

DHL Express testuje možnost doručování zásilek do sítě PPL Parcelshop

Společnost DHL Express, přední poskytovatel expresních logistických služeb, představuje pilotní projekt, a to doručování svých zásilek do partnerské sítě PPL Parcelshop. Od prosince do ledna 2019 je výhradně pro doručování zásilek (nelze objednat přepravu, pouze zásilku vyzvednout) sjednáno 13 výdejních míst, které doposud fungovaly pouze pro zásilky společnosti PPL.

Nově tak mají klienti DHL Express možnost přesměrovat svoje zásilky na vybraná výdejní místa v aplikaci ODD (On Demand Delivery), která funguje již od roku 2015 jako e-commerce nástroj pro zvolení jiného data doručení, přesměrování zásilky na jinou adresu či její pozdržení na pobočce v případě dovolené. „Postupné rozšiřování sítě výdejních míst nás posouvá o další krok blíže potřebám našich klientů, kteří již nemusí čekat na příjezd kurýra, ale naopak si sami zvolí čas vyzvednutí zásilky, který jim nejvíce vyhovuje,“ představuje výhody projektu Jakub Tomšovský, obchodní ředitel DHL Express pro Českou republiku.

Pokud se pilotní projekt osvědčí, plánuje společnost DHL Express rozšířit spolupráci s PPL a do konce roku 2019 doručovat zásilky do 200 až 300 výdejních míst po celé České republice. V širším měřítku se jedná o celoevropskou spolupráci mezi DHL Express a DHL Parcel Europe (v České republice společnost PPL) s cílem využití partnerské sítě Parcelshop pro doručování zásilek přepravovaných společností DHL Express.

Zdroj informací

DHL a NejBusiness.cz

Datum

19. prosince 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6309 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál