Jaroslav Lizner bude v Easy Software nově řídit i vztahy s obchodními partnery

Jaroslav Lizner bude v Easy Software nově řídit i vztahy s obchodními partnery

Jaroslav Lizner nově zastává pozici channel director v Easy Software, jedné z největších softwarových společností postavených na open source v Česku. Jako současný obchodní ředitel a spoluvlastník firmy přibírá Lizner ke své agendě starost o partnerské sítě. Soustředit se hodlá především na trhy v Evropské unii a Severní Americe.

„Je to strategické rozhodnutí. Rosteme a nové obchodní příležitosti znamenají vyšší nároky na kapacity. K úspěšné dodávce našeho řešení pro firemní zákazníky je síť partnerů nezbytná. Právě proto se ujímám budování partnerské sítě na rozvinutých trzích,“ vysvětluje Lizner, proč kromě řízení obchodu přibral do svých kompetencí také vztahy s partnery.

Do společnosti Easy Software nastoupil Jaroslav Lizner (38) v roce 2015 a od té doby vede tým prodejních talentů. Předtím pracoval jako channel sales manager v americké společnosti Verint Systems. Lizner se dlouhodobě zabývá mezinárodním obchodem se zaměřením na budování partnerských sítí. Svůj volný čas nejraději tráví vařením nebo jízdou na motorce.

Zdroj informací

Easy Software a NejBusiness.cz

Datum

23. listopadu 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

3. července 2025

Program turistických voucherů pro Jeseníky přinesl regionu téměř 300 milionů korun

rogram turistických voucherů pro Jeseníky realizovaný Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) ve spolupráci...

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

Reklama

Page generated in 1.6289 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál