Mibcon slavil 20 let v MeetFactory

Mibcon slavil 20 let v MeetFactory

Společnost Mibcon, jedna z nejvýznamnějších českých poradenských společností v oblasti podnikových IT řešení, slavila 20 let na trhu v pražské MeetFactory. Zde se setkali zaměstnanci, kteří za celou dobu firmou prošli s rodinnými příslušníky, obchodními partnery a klienty na narozeninové party s bohatým programem.

Za 20 let firma ušla cestu od party několika nadšených konzultantů až ke společnosti, která zaměstnává okolo 150 lidí, pracuje pro největší světové firmy, spolupracuje s dynamickými startupy, získává podíly v dalších příbuzných firmách, do byznysu zavádí nejpokročilejší technologie a stále hledí daleko do budoucna.

Mibcon se dnes věnuje digitální transformaci firem, implementuje aktuální trendy jako je omnichannel - pohodlný vícekanálový nákup, učí firmy pracovat s daty o zákaznících pro efektivní personalizované nabídky, velkým e-shopům optimalizuje logistiku, ale pracuje i na projektech chytrých továren, internetu věcí a do reálných procesů aplikuje i virtuální a rozšířenou realitu.

Zdroj informací

Mibcon a NejBusiness.cz

Datum

24. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6031 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál