MMD představuje nový monitor Philips 276E8VJSB

MMD představuje nový monitor Philips 276E8VJSB

Společnost MMD představuje zcela nový monitor Philips 276E8VJSB. Tento 27" (68,6 cm) 4K UHD monitor je vybaven nejnovější zobrazovací technologií pro nádherný obraz, perfektní jas a zobrazovací čistotu z jakéhokoli úhlu. Jeho tenký a elegantní design a výbava z něj činí monitor vhodný jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele.

Super kvalita obrazu

Nový Philips 276E8VJSB nabízí uživatelům širokou paletu nejnovějších technologií, které zaručí perfektní obrazovou kvalitu, což z tohoto modelu dělá ideální řešení pro práci s fotografiemi, filmy a pro všechny profesionální aplikace, které vyžadují konzistentní podsvícení a věrnost barev. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišení poskytuje vynikající ostrost a IPS panel dodává nádherný obraz se širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Tento 10bitový panel nabízí velkou hloubku pro 1,074 mld. barev a navíc díky 12bitovému vnitřnímu zpracování těchto barev i jemné přechody a ostré detaily.

Elegantní design

Philips 276E8VJSB je stejně elegantní, jako je výkonný. Díky svému tenoučkému rámečku je ideální pro více monitorové sestavy. A díky svému modernímu designu bude skvělým doplňkem každého interiéru.

Zaměřen na uživatele

Nový model 276E8VJSB je vybaven množstvím funkcí a možností, které mají uživatelům zpříjemnit jeho používání. Patří k nim MultiView pro snadnou práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce, Flicker-Free technologie pro regulaci jasu a snížení únavy očí, LowBlue Mode pro snížení vyzařovaní modrého světla, ale třeba i nízká spotřeba energie a recyklované materiály, ze kterých je vyroben.

Monitor Philips 276E8VJSB bude na trhu k dispozici od poloviny listopadu za doporučenou koncovou cenu 7 589 Kč (299 euro).

Pro více informací o monitorech Philips navštivte: www.philips.com/monitors.

Zdroj informací

MMD a NejBusiness.cz

Datum

19. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6646 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál