EYELEVEL se stěhuje do zeleného sídla v Praze-Vokovicích

EYELEVEL se stěhuje do zeleného sídla v Praze-Vokovicích

EYELEVEL si pronajal čtyři patra o ploše téměř 5500 m2 v kancelářském komplexu AFI Vokovice. Výhodou vokovické adresy je výborná dostupnost metrem a dalšími linkami MHD, stejně jako blízkost letiště Václava Havla.

Interiér sídla navrhli architekti ze studia SHS tak, aby ztělesnil hodnoty EYELEVEL. Na první pohled zaujme jeho prostornost. Kanceláře jsou koncipovány jako netradiční open space s příčkami. Větší soukromí nabídne devatenáct konferenčních nebo tichých místností. Jednotlivé týmy si navrhnou design vlastních kanceláří sami, jejich kreativitě se žádné meze nekladou.

Součástí pracovišť bude také sauna, relaxační místnost s masérem nebo tělocvična a posilovna s neomezeným přístupem. K oslavám firemních úspěchů i osobních událostí bude sloužit terasa s pivní pípou, grilem a výhledem na Prahu, zaměstnancům s dětmi vypomůže dětský koutek.

„Náš úspěch závisí na šikovných a motivovaných, to jest spokojených lidech,” přibližuje Dominika Mýtna, Human Resources Director společnosti, personální strategii EYELEVEL. „Chtěli jsme vytvořit kanceláře, které vyjádří naši firemní kulturu založenou na respektu k zaměstnancům, ale i šetrnosti k přírodě. Proto jsme cíleně investovali do inspirativního pracovního prostředí a environmentálně citlivých opatření.”

Na parkovišti budou vyhrazená stání pro elektromobily, zaměstnancům dojíždějícím na kolech poslouží bike parking a místnost se sprchami, dalším firmou dotovaný car sharing. Budova komplexu AFI Vokovice, nabitá technologiemi pro snižování energetické náročnosti, aspiruje na zisk prestižního certifikátu LEED Platinum, a firemním hodnotám EYELEVEL tak plně odpovídá.

Přesun sídla společnosti EYELEVEL z Nupak do Vokovic proběhne v prosinci letošního roku.

Stěhování distribučního centra do Jenče

Na začátku příštího roku bude sídlo následovat také distribuční a skladové centrum EYELEVEL. „Prostory, které by plnily naše požadavky udržitelnosti, jsme vybírali velmi pečlivě a dlouho,” vzpomíná Petr Blabla. Nakonec si EYELEVEL pronajal 20 000 m2 v areálu Prologis Park Prague-Airport v Jenči. Do roku 2021 se pronajatá plocha ještě o třetinu zvětší.

Vytápění a chlazení nového centra zajistí tepelná čerpadla, k úsporám energií přispějí nadstandardní izolace a zelená fasáda. Automatický systém osvětlení bude reagovat na příspěvek denního světla a přítomnost pracovníků, ke splachování a závlahám se použije dešťová voda. Stavba tak vyhoví ratingu BREEAM outstanding/Very good.

Zaměstnancům jenečského centra nabídne EYELEVEL hromadnou firemní dopravu, majitelům elektromobilů a elektrokol přístup k dobíjecím zásuvkám. K osobním benefitům bude patřit i motivující platové ohodnocení, bezplatné kvalitní stravování, neomezená dovolená, relaxační zóna, posilovna a zázemí pro pořádání společenských akcí.

Zdroj informací

EYELEVEL a NejBusiness.cz

Datum

18. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5546 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál