ČEZ Distribuce otevřela další technické konzultační místo, tentokrát v Plzni

ČEZ Distribuce otevřela další technické konzultační místo, tentokrát v Plzni

Po Děčínu, Ostravě a Kladně je Plzeň dalším městem, kde společnost ČEZ Distribuce otevřela své technické konzultační místo (TKM). Nachází se v prvním patře budovy E CENTRA v Guldenerově ul. 17. Klientům zde pomohou vyřešit distribuční požadavky jako je žádost o připojení či změna příkonu, vyjádření ke stavbě nebo přeložka distribučního zařízení.

„Mnoho klientů stále preferuje osobní kontakt, nebo je jejich požadavek natolik specifický, že je nutno celou záležitost vyřešit osobně, popřípadě ve spolupráci s ostatními techniky. Chceme trvale zlepšovat dostupnost a kvalitu služeb, které našim klientům poskytujeme,“ vysvětluje důvod otevření TKM Michaela Kociánová, pověřená řízením úseku Síťové služby.

„To, že jdeme správnou cestou, potvrzuje i návštěvnost našich tří TKM v Děčíně, Ostravě a Kladně. Každý měsíc zde najde technickou pomoc více než 2000 klientů,“ dodává M. Kociánová.

TKM bude otevřeno pět dní v týdnu, v pondělí a středu bude otevírací doba od 8 – 17, v úterý, čtvrtek a pátek od 8 – 14 hodin. Obsluha TKM všem klientům nabízí profesionálně vyškolené zaměstnance, kteří pomohou s řešením požadavků týkajících se distribuční problematiky. TKM neřeší obchodní záležitosti. Tyto záležitosti musí klienti řešit se svým obchodníkem.

Jaké požadavky se na TKM budou řešit?

 • žádosti o připojení, změnu příkonu
 • přeložky distribučního zařízení
 • nahlášení poruchy
 • informace o odstávkách elektřiny
 • vyjádření ke stavbě, územnímu plánu a projektové dokumentaci
 • zaizolování či odizolování vedení
 • ořezy stromoví v blízkosti vodičů
 • požadavek na vytyčení kabelového vedení v terénu
 • dotazy na spínání HDO
 • požadavky na odplombování či zaplombování odběrného místa a další
 • dotazy technického charakteru a další

Otevření TKM v Plzni je dalším krokem ČEZ Distribuce ve zlepšování obsluhy svých klientů. Po spuštění bezplatné kontaktní linky 800 850 860 pro hlášení poruch a řešení distribučních požadavků, dále zřízení on-line portálu pro komunikaci s distributorem tzv. DIP (Distribuční informační portál), ČEZ Distribuce rozšiřuje síť technických konzultačních míst na svém zásobovacím území. V plánu je otevřít deset TKM, převážně v krajských městech. V blízké době se tak mohou na své TKM těšit také obyvatelé v Olomouci a Hradci Králové, následovat budou Pardubice, Kolín, Karlovy Vary a Liberec.

ČEZ Distribuce, a. s. ze Skupiny ČEZ provozuje na území České republiky vedení v délce 163 680 km s 3,6 mil. odběrných míst. Postupnou modernizací, plánovanou rekonstrukcí zařízení distribuční soustavy a proaktivním přístupem stabilně zvyšuje a zajišťuje kvalitní a spolehlivé dodávky elektřiny a plní rostoucí požadavky klientů. Cílenými investicemi do distribučního zařízení je umožňován další rozvoj české ekonomiky a vytvářen prostor investorům a tím i novým pracovním místům v regionech.

Zdroj informací

ČEZ, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

14. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7408 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál