ABB a společnost Nobel Media navázaly mezinárodní spolupráci

ABB a společnost Nobel Media navázaly mezinárodní spolupráci

Společnosti ABB a Nobel Media dnes oznámily zahájení mezinárodní spolupráce. Spojily se tak dvě uznávané organizace, které se zabývají rozvojem inovací, vzdělávání a vědeckého výzkumu. ABB se tak stává jedním ze členů vybrané skupiny partnerů Nobel International.

Nobel Media je organizace v rámci Nobelovy nadace, která šíří informace o Nobelově ceně milionům lidí po celém světě prostřednictvím inspirativních událostí, digitálních médií a speciálních výstav a aktivit týkajících se odkazu Alfreda Nobela a úspěchů nositelů Nobelovy ceny. Prostřednictvím těchto aktivit a akcí – včetně globálních setkání Nobel Prize Dialogue – Nobel Media oslovuje a zapojuje studenty, lidi s rozhodovací pravomocí i širokou veřejnost po celém světě.

Cílem partnerské spolupráce ABB a Nobel Media je šířit znalosti, nadchnout lidi pro vědu a vysvětlovat největší problémy a výzvy naší doby. ABB jako průkopník a technologický lídr do tohoto partnerství přináší hluboké vědecké a inovační znalosti a zkušenosti.

Generální ředitel ABB Ulrich Spiesshofer k tomu uvedl: „Jsme rádi, že jsme se stali partnerem Nobel International, a že díky tomu můžeme společně oslavovat vizionáře, kteří určují podobu světa a tvoří budoucnost. Nobelova nadace a ABB společně sdílejí intenzivní zájem o inovace a sílu myšlenek. Nyní máme příležitost představit převratnou práci nositelů Nobelovy ceny, oslavovat vědu a objevy a inspirovat novou generaci výjimečných průkopníků. Těšíme se na úzkou spolupráci s Nobelovou nadací a na to, že do tohoto úžasného podniku zapojíme i naše zákazníky, zaměstnance a komunity na celém světě.“

Výkonný ředitel ABB Švédsko Johan Söderström k tomu dodal: „Partnerství s jednou z nejvýznamnějších institucí v naší zemi je pro nás všechny v ABB poctou. Těšíme se na události, aktivity a setkání s nejlepšími vědci světa. Toto partnerství rovněž posiluje naše propojení s mladou generací.”

„Nobelova cena symbolizuje sílu myšlenek a schopnost zlepšovat svět prostřednictvím vědění a vědy. Hlásit se k těmto hodnotám je nyní nadmíru důležité a tento pocit odpovědnosti máme s ABB společný,“ uvedl Mattias Fyrenius, generální ředitel Nobel Media. „Pro to, abychom zvládli vyřešit největší výzvy naší doby, je důležité posilovat vazby mezi podnikatelskou, politickou a akademickou sférou. A proto jsem na partnerství s ABB hrdý.“

Mezi akce a události, které celosvětově pořádá Nobel Media, patří podnětné konference, přednášky a výstavy, a také šíření obsahu digitálními kanály s velkým dosahem. Nadcházející akce Nobel Prize Dialogue, na níž se scházejí držitelé Nobelovy ceny, přední světoví vědci, politici a myšlenkoví lídři z celého světa, se bude konat v polovině ledna 2019 v Santiagu v Chile.

Nobel Media šíří znalosti o úspěších nositelů Nobelovy ceny a podporuje zájem o vědu, literaturu a mír v souladu s vizí a odkazem Afreda Nobela. Svými kvalitními pořady a akcemi oslovuje miliony lidí na celém světě. Mezi její produkty patří oficiální digitální kanály Nobelovy ceny, koncert Nobelovy ceny a také řada mezikontinentálních inspirativních přednášek nositelů Nobelovy ceny. Společnost Nobel Media rovněž spravuje portfolio vydavatelských licencí, práv k záznamům a práv na živé vysílání slavnostního vyhlášení Nobelovy ceny.

Více se dozvíte na:

www.nobelprize.org,

Twitter: @NobelPrize,

Facebook: facebook.com/Nobelprize,

YouTube: www.youtube.com/nobelprize.

Zdroj informací

ABB a NejBusiness.cz

Datum

3. října 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8274 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál