Společnost Tech Data bude distributorem značky Axis Communications také na Slovensku

Společnost Tech Data bude distributorem značky Axis Communications také na Slovensku

Společnost Axis uzavřela novou smlouvu se společností Tech Data, předním světovým distributorem v oblasti technologií nové generace. Tech Data se tak v České a nově i ve Slovenské republice stává autorizovaným distributorem kompletního portfolia značky Axis – IP kamer, videoenkodérů, síťových videorekordérů a IP audio systémů.

Nová smlouva umožní společnosti Tech Data rozšířit své portfolio koncových řešení v České republice a zahájit distribuci značky Axis na Slovensku. Axis Communications bude mít také možnost využívat sklad společnosti Tech Data, který nabízí optimální podmínky pro potřeby společnosti.

„Jsme velice rádi, že si nás Axis vybral pro rozvoj prodejů jejich řešení i na slovenském trhu,“ řekl Vít Vojtějšek, Product Marketing Director společnosti Tech Data. „Zázemí evropského skladu a dobrý tým odborníků se ukázal být pro toto rozhodnutí stěžejním. Pevně věříme, že naše služby budou vítány všemi slovenskými partnery,“ dodal. Portfolio produktů společnosti Axis Communications a hladký průběh spolupráce bude mít na starost produktový manažer Petr Mašek.

„Společnost Tech Data již byla naším distributorem v České republice a máme s nimi skvělé zkušenosti, hlavně díky centrálnímu skladu, výborné podpoře partnerů, dobrým dodacím podmínkám, finanční podpoře projektů a díky rychlé odezvě. Těšíme se, že se nyní spolupráce ještě rozroste a využijeme i na Slovensku synergetického efektu,“ říká Milan Bachleda, Distribution Account Manager společnosti Axis pro region CEE.

Nová smlouva se společností Tech Data vstoupila v platnost 22. srpna 2018 a platí pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj informací

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

21. září 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6003 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál