V Praze proběhne v listopadu historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

V Praze proběhne v listopadu historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

Poslední dva listopadové dny se v Praze odehraje zásadní událost. Vůbec poprvé se na mezinárodním poli setkají na společném fóru zástupci bankovních a finančních institucí s předními světovými zástupci krypto komunity. 29. a 30. listopadu se v Praze uskuteční první mezinárodní krypto-bankovní konference - XIXOIO First Crypto Banking Conference in the World.

„Máme velikou radost, že se nám podařilo zorganizovat zatím neuskutečněné a donedávna nepředstavitelné. A to setkání zástupců anarchistického krypto světa se zástupci bank a finančních institucí. A konference spojuje nejen tyto dva světy. Vystoupí zde také zástupce regulátorů z řad Evropské komise, přední ekonomové, či úspěšní světoví podnikatelé v oblasti fintechu a blockchainu,“ prozrazuje Richard Watzke ze společnosti XIXOIO, která konferenci pořádá.

„Stejně jako za první republiky, kdy Československo udávalo směr v oblasti technologií, což mělo za výsledek například to, že jsme patřili k absolutní špičce ve sklářství či strojírenství, nyní cítíme jistou podobnost. V dnešní době může být Česká republika lídr v oblasti blockchainu a digitální ekonomiky. Našim cílem je právě nabídnout českým spoluobčanům možnost, jak tuto zásadní změnu v oblasti financování využít ve svůj prospěch a vydělat na ní. Konference není určena jenom pro kryptonadšence bankéře, ale také pro drobné investory či podniky a společnosti všeho druhu, které uvítají kapitál a chtějí rozvíjet své podnikání,“ dodává Richard Watzke.

XIXOIO First Cryptobanking Conference in the World proběhne 29. a 30. listopadu v Empire Hall Slovanského domu na pražských Příkopech.

A které první řečníky světového kalibru pořadatelé odkrývají? Jsou jimi:

  • Dr. Julian Hosp, celosvětově uznávaný expert na blockchain, spoluzakladatel TenX
  • Niklas Nikolajsen, CEO v Bitcoin Suisse AG, jeden z pionýrů švýcarského krypto-finančního sektoru
  • Simon Taylor, spoluzakladatel 11:FS, jeden z nejvlivnějších expertů v oblasti bankingu, pojišťovnictví a fintechu
    Hlavními tématy této jedinečné konference budou
  • Krypto: Budoucnost nebo smrt bankovnictví?
  • Tokenizace firem: jak funguje a jak může zásadně ovlivnit úspěšnost a rozvoj podniků a společností
  • Krypto komunita, banky, regulátoři, podnikatelé: jak musí spolupracovat, aby pokryli potřeby trhu
  • Technologie blockchain z pohledu banky: nejde jenom o bezpečnost
  • Legální, účetní a daňové aspekty, regulace podnikání postavených na blockchainu
  • Investice v oblasti kryptoměn, blochchainu, nové progresivní směry a řešení

„Jsme přesvědčeni, že každý návštěvník této konference bude odcházet nadšen a obohacen cennými informacemi. Nejen, že se osobně setká s kapacitami ve výše zmíněných oborech, ale také získá jedinečné know-how, jak pomocí technologie blockchain získat zdroje pro rozvoj svého podnikání a nebo jak pomocí ní i jako fyzická osoba chytře investovat,“ dodává za XIXOIO Richard Watzke.

Pro další informace sledujte web konference https://xixoio.com/conference/ nebo se zde přímo přihlaste pro odběr novinek a informací o spuštění prodeje vstupenek.

Zdroj informací

ASPEN.PR s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

19. září 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

3. září 2024

OSTROJ naplno rozjel sériovou výrobu letištní techniky pro Oshkosh AeroTech

Opavský strojírenský výrobce OSTROJ rozšířil strategickou spolupráci s americkou společností Oshkosh...

1. září 2024

KB, MONETA a Air Bank nově umožňují vkládat hotovost do sdílené sítě téměř 800 bankomatů

Od srpna mají klienti Komerční banky, Monety a Air Bank možnost vkládat hotovost do téměř 800 sdílených...

Reklama

Page generated in 1.2387 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál