Jak zvýšit svoji produktivitu pomocí přenosných monitorů AOC s USB-C napájením

Jak zvýšit svoji produktivitu pomocí přenosných monitorů AOC s USB-C napájením

Společnost AOC ukazuje, jak si může uživatel jednoduše usnadnit práci s novým přenosným monitorem AOC I1601FWUX s USB-C napájením. Tento 15,6” (39,6 cm) IPS dislej je dodáván se smart coverem, který udělá z běžného krytu chytrý podstavec pro horizontální i vertikální polohu monitoru. Model využívá USB-C konektor na přenos video signálu i napájení zároveň, vše pomocí jediného kabelu. Díky tomu můžete využívat výhody více monitorů kdekoli budete chtít, bez dalších, zbytečných kabelů. Přesvědčte se o přínosu další obrazovky na cestách s AOC I1601FWUX.

Předpokládejme, že jste na 6hodinové jízdě vlakem nebo na dlouhém letu a pracujete ve svém notebooku, jen abyste přišli na schůzku a začali prezentovat na malé notebookové obrazovce nebo pokračovali v práci na hotelovém pokoji. Displeje notebooků, které se využívají k práci na obchodních cestách zdaleka nenabízejí stejnou produktivitu jako ty u stolních počítačů. Větší notebooky jsou dnes vybaveny nejvýše 15,6" nebo 17" displeji a většina novějších ultrabooků je vybavena ještě mnohem menšími displeji. Je opravdu nepohodlné otevírat úplnou tabulku, e-mailového klienta nebo pracovat s webovým prohlížečem nebo s náhledovým a výstupovým oknem vedle sebe.

Řešením je sestava více monitorů. A tady přichází do hry AOC I1601FWUX s USB-C napájením. Jeho Full HD, 15,6” IPS displej rozšiřuje váš obzor a nabízí zcela nový prostor pro práci. Díky dvěma monitorům se snižuje čas a energie přepínání mezi programy, tj. "Alt-Tab". Při několika současně otevřených oknech potřebných pro práci se můžete soustředit na samotný úkol a požadované informace jsou dostupné, aniž by bylo nutné neustále minimalizovat / maximalizovat nebo přepínat mezi okny a programy.

Některé kanceláře jsou vybaveny pouze jedním monitorem na jedno pracovní místo. V odvětvích, kdy zaměstnanci často cestují a používají notebooky se pak zobrazovací plocha rozšiřuje právě o obrazovku notebooku. Díky I1601FWUX mohou uživatelé využívat komfortu dvou monitorů i mimo kancelář, aniž by je obtěžovalo množství dalších kabelů a napájecích adaptérů a to díky USB-C připojení. Po návratu do kanceláře mohou nadále monitor využívat jako další obrazovku.

Pro studenty skýtá možnost druhé obrazovky mnohem více příležitostí. Je mnohem jednodušší například připravovat se na svoji prezentaci podáním či otočením AOC I1601FWUX svým kamarádům, namísto projektoru, zatímco procházíte a komentujete snímky.

Skutečný příběh o zvýšení produktivity přenosných monitorů AOC se točí okolo DHZ Phillips1, osmnácté největší účetní a poradenské firmy v San Francisco Bay Area; pracující s mnoha vysoce postavenými, bohatými klienty, kteří vyžadují komplexní účetní a auditorské služby. Účetní experti DHZ Phillips často úzce spolupracují se svými klienty na jejich kritických finančních záležitostech, navštěhují je v jejich sídlech a provádějí finanční analýzy přímo u nich.

DZH Phillips si rychle uvědomilo, že během jejich schůzek u klientů je nedostatek monitorů velkou přítěží. Dokonce i s největšími přenosnými zařízeními nebylo možné dosahovat žádaných výsledků. Srovnání a kontrola právních a finančních dokumentů, analýza tabulek, sestavování účetních výkazů, všechna tato práce je velmi náročná, pokud máte při práci k dispozici pouze jeden monitor.

Na návrh IT oddělení vybavilo DZH Phillips všechny zaměstnance přenosnými monitory AOC. Kevin O’Conell, vedoucí oddělení auditu DZH Phillips, dodal, že toto rozhodnutí zvýšilo produktivitu jejich práce o 25 %: „Ve světě, kdy je dojíždění a práce na dálku běžnou praxí, by mnoho podniků mohlo těžit z výhod AOC monitorů. I co se týče jejich ceny, mají opravdu velkou hodnotu!“

Model AOC I1601FWUX disponuje 15,6” IPS displejem s širokými pozorovacími úhly a zářivými barvami, Full HD (1920 x 1080 pixelů) rozlišením, automatickým otáčením na výšku či šířku a rychlým USB-C vstupem pro přenos videosignálu a napájení zároveň.

AOC I1601FWUX je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 5819 Kč (229 Eur).

Zdroj informací

AOC a NejBusiness.cz

Datum

31. srpna 2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5631 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál