Skupina Český strojírenský holding koupila českého výrobce obráběcích nástrojů

Skupina Český strojírenský holding koupila českého výrobce obráběcích nástrojů

Family office Český strojírenský holding (ČSH) získal majoritu ve významném středoevropském výrobci obráběcích nástrojů, firmě Karned Tools. Díky této akvizici holdingu přibyla platforma pro další akvizice a růst na českém i středoevropském trhu obráběcích nástrojů. Transakce byla uzavřena v červenci 2018.

„Akvizicí Karned Tools se nám podařilo získat významnou společnost s velmi slibným růstovým potenciálem. Věříme, že zkušenosti zaměstnanců Karned Tools i jejího managementu nám pomůžou vybudovat silného hráče v oblasti výroby a distribuce nástrojů,“ sdělil Jiří Polman, předseda představenstva family office Český strojírenský holding a.s.

„Společnost Karned Tools vnímá ČSH jako partnera, který jí umožní vstup na nové trhy a pomůže s realizací aktuálně běžících rozvojových projektů. Trh nástrojů se konsoliduje a Karned Tools vnímá ČSH jako silného finančního investora pro zajištění svého dalšího rozvoje,“ informoval Milan Vrba, jednatel a společník Karned Tools s.r.o.

Jako výhradní finanční poradce prodávajících působila poradenská společnost KPMG Česká republika. Jde o první úspěšně uzavřenou transakci po příchodu Igora Mesenského do KPMG.

Zdroj informací

KPMG Česká republika, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

21. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7058 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál