Letenkylevne.cz se spojily s Prima Go!

Letenkylevne.cz se spojily s Prima Go!

Pro nákup výhodných letenek můžete nově využít portál PrimaGo.cz, který provozuje mediální skupina Prima. Ta se spojila se společností WEB SHOP FLY, která má pod palcem vlastní portál Letenkylevne.cz, zaměřující se na českou klientelu s garancí téměř stoprocentní přesnosti konečné ceny.

Servery nabízejí unikátní metodu vyhledávání s důrazem na preference každého klienta. Ten si totiž může zvolit, která kritéria jsou pro něj nejdůležitější. „Lze si vybírat z konkrétních destinací či typu cesty, ať už jde o cíle vhodné pro turistiku, pro dovolenou s dětmi či výhodné nákupy. Vyhledávač také umí pracovat s kombinacemi jako například pláž + Evropa,“ vysvětluje CEO společnosti WEB SHOP FLY Vít Rosberg.

Od konkurence se společnost odlišuje i dalšími službami pro své klienty. „Je jí například non-stop fungující asistenční služba v několika světových jazycích pro české klienty, kteří se ocitnou v zahraničí v nesnázích na letišti nebo v hotelu. Chystaným benefitem je vlastní edice platinových platebních karet s cestovními výhodami pro jejich držitele,“ konkrétně doplňuje Vít Rosberg. „V následujících měsících plánujeme spustit další speciální klientské služby, které konkurence momentálně nenabízí a jež významně zvýší kvalitu našich služeb,“ dodává.

Obě platformy mají stejný vizuál, obě totiž spravuje WEB SHOP FLY. Na nový způsob on-line prodeje letenek má majitel společnosti Vít Rosberg patent. Propojení je zatím čistě technologické, do budoucna by mělo přinést i funkční výhody. Na serverech se nabídky budou diferencovat, aby vyhověl požadavkům různých cílových skupin.

Zdroj informací

MÉDEA PUBLIC RELATIONS, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

19. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6527 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál