Špičkový evropský fotbal na nových programech T-Mobile televize

Špičkový evropský fotbal na nových programech T-Mobile televize

Na špičkový evropský fotbal se mohou od poloviny srpna těšit zákazníci T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV. Operátor rozšiřuje nabídku sportovního obsahu, do něhož bude od 15. srpna patřit i dvojice kanálů Digi Sport 1 a Digi Sport 2. Automaticky je získají zákazníci s tarify M, L a XL. Zákazníci se mohou těšit na živé fotbalové přenosy, sestřihy ze zápasů, rozhovory s hráči, aktuality, komentáře. Díky chytrým funkcím digitální televize si mohou v Magentě 1 sportovní obsah přehrávat v HD kvalitě až týden zpětně, opakovaně zastavit nebo přetáčet.

Programy Digi Sport 1 a 2 od letošního léta nabídnou další atraktivní sportovní obsah včetně nových obsahových akvizic v podobě špičkového evropského fotbalu. V nabídce se tak objeví německá Bundesliga, italská Série A či španělská LaLiga, jako bonbónek pak vůbec nejstarší pohárová soutěž na světě – anglický FA Cup.

„Dlouhodobě nasloucháme přáním našich zákazníků a sportovní obsah patří k nejvíce žádaným. Zařazením dvojice kanálů Digi Sport pak přinášíme na obrazovky T-Mobile TV špičkový evropský fotbal a další atraktivní sportovní obsah. Věříme se, že se tím odlišíme od jiných konkurenčních hráčů na poli placené televize a zákazníkům s pozemním vysíláním nabídneme další důvod pro přechod na T-Mobile televizi s chytrými funkcemi a unikátním obsahem,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů společnosti T-Mobile.

Moderní T-Mobile TV je zákazníkům dostupná na třech platformách. IPTV vyžaduje neomezené stabilní internetové připojení s rychlostí minimálně 5Mbs od jakéhokoli poskytovatele. Satelitní TV nové generace T-Mobile SAT TV s dostupnosti na 100 % území Česka je pak alternativou pro oblasti, kde takové připojení chybí. V mobilu či tabletu je možné využít Mobilní TV. Dle volby tarifního balíčku mohou nyní zákazníci sledovat až 154 programů (z toho třetinu v HD) a využívat například zpětné zhlédnutí až 7 dnů v Magentě 1.

Zdroj informací

T-Mobile a NejBusiness.cz

Datum

14. srpna 2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.732 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál