Staňte se Nejlepším Startupem 2018

Staňte se Nejlepším Startupem 2018

Unikátní příležitost, jak o sobě dát vědět a přilákat pozornost investorů právě teď mají začínající firmy, ideálně se zaměřením na technologie a inovace. Od dneška se mohou registrovat do soutěže Nejlepší Startup roku, která je již tradičně vyhlašována v rámci podnikatelských soutěží Česká spořitelna Živnostník roku a Vodafone Firma roku. Vítěz se může těšit na finanční příspěvek a přístup ke klíčovým investorům.

Pokud máte skvělý nápad, rozjíždíte právě nový byznys, neměli byste zaváhat a využít možnost posunout se výrazně dále, třeba ve stopách jednoho z nejlepších českých startupů, internetového vyhledávače letenek po celém světě Kiwi.com, a dosáhnout tak možná netušených výsledků. To všechno s podporou specialistů a odborníků z oboru, kteří vám můžou cestu za úspěchem výrazně ulehčit.

Přihlásit se může firma nebo živnostník s maximálně tříletou podnikatelskou historií, a to do 31. října 2018 zde. Stačí se vyznačovat inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost nebo určitý sektor. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií. Při vyhodnocování nezůstanou stranou pozornosti ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností. Vítěze určí celostátní porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí, která se sejde 21. listopadu 2018.

Ti nejlepší budou mít možnost představit svoje podnikání zajímavým investorům. Slavnostní vyhlášení proběhne v Praze na Žofíně za účasti více než 400 hostů. Vítěze nemine finanční příspěvek od České spořitelny a další zajímavé ceny od partnerů.

Loňským suverénním vítězem se stala společnost Spendee a její finanční aplikace pro snadný management a přehled financí. Appka pomáhá lidem porozumět svým financím ve složitém finančním světě, a odpovědněji se tak rozhodovat a plánovat. Má už přes tři miliony stažení z více než 180 zemích světa, včetně Spojených států amerických a Velké Británie. Uživatelé si s pomocí aplikace, kterou si oblíbili pro její jednoduchost, funkcionalitu a praktické využití, denně evidují své příjmy a výdaje.

Hlavním partnerem kategorie Nejlepší Startup je Česká spořitelna, odborným garantem je akcelerátor StartupYard.cz, projekt podporuje také portál StartupJobs.cz.

Zdroj informací

Firma roku / Živnostník roku a Nejbusiness.cz

Datum

15.7.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7861 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál