BMW Road Safety Show na Sokolovsku přispívá k bezpečnosti dětí na silnicích

BMW Road Safety Show na Sokolovsku přispívá k bezpečnosti dětí na silnicích

Pro BMW je bezpečnost na prvním místě. Kromě vysokých bezpečnostních standardů samotných automobilů, a to jak aktivních, tak pasivních, se zapojuje také do bezpečnostní výchovy. Proto BMW Group Česká republika připravila pro žáky prvních a druhých tříd, stejně pro předškoláky z mateřských škol, dvoudenní edukativní program BMW Road Safety Show zaměřený na bezpečnost na silnicích. Vydala se s ním tentokrát na Staré náměstí do Sokolova, kde bylo připraveno deset slotů s délkou trvání 45 minut, během nichž se postupně 200 dětí interaktivní formou seznámilo se základními zásadami bezpečného chování na silnicích. Na instalovaném dopravním hřišti si například v praxi ověřily zásady bezpečného přecházení přes přechod.

Akce vznikla v součinnosti s Městským úřadem v Sokolově a místními základními a mateřskými školami, které do přesně daných slotů vysílaly své žáky. Malí účastníci si z akce odnesli nejen nové znalosti, ale také reflexní vestu, odrazku a brožurku. S uspořádáním akce pomohla společnost Dycom, která je autorizovaným dealerem BMW v Karlových Varech.

Uspořádání bezpečnostní akce BMW Road Safety Show v Sokolově není náhodné, protože karlovarský region bude pro BMW Group jedním z domovských. Právě zde totiž probíhá příprava výstavby nového zkušebního centra BMW Group Future Mobility Development Center.

Zdroj informací

BMW Group a Nejbusiness.cz

Datum

2.7.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.3724 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál