Jiří Moser, dosavadní řídící partner PwC Česká republika, byl s platností od 1. července 2018 jmenovám členem vedení regionu PwC CEE se zodpovědností za Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a země jihovýchodní Evropy. Jeho úkolem bude mj. posílení spolupráce regionálních týmů v oblasti transakcí a poradenských služeb a rozvoj nových strategických příležitostí v rámci CEE, i mimo region.
Jiří Moser současně zůstává řídícím partnerem PwC pro Českou republiku.
Olga Cilečková se k 1. červenci 2018 stala partnerkou v PwC Česká republika, kde povede tým řízení finančních rizik, účetního poradenství a PwC Akademii. V nové funkci se zaměří na další rozvoj a růst těchto služeb na českém trhu, současně bude také úzce spolupracovat s dalšími kancelářemi PwC a nově přinášet služby v oblasti řízení finančních rizik na ostatní trhy v rámci regionu střední a východní Evropy.
Tomáš Hunal byl k 1. červenci 2018 jmenován partnerem v oddělení Daňových a právních služeb společnosti PwC Česká republika. Ve své roli bude odpovědný za další rozvoj komplexních služeb v oblasti mezinárodní mobility pracovních sil v ČR a v regionu střední a východní Evropy (CEE), a to z hlediska daně z příjmů fyzických osob, pojistného na sociální zabezpečení, zdravotního pojištění, pracovního a imigračního práva.
PwC ČR a Nejbusiness.cz
26.6.2018
Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...
Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...
Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...
V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...
ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...
České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...