Truck Grand Prix 2018 – Kögel zde bude i letos

Truck Grand Prix 2018 – Kögel zde bude i letos

Společnost Kögel se jako oficiální sponzor týmu Hahn-Racing samozřejmě osobně zúčastní také 33. mezinárodního závodu ADAC Truck Grand Prix, který se koná 29. června až 1. července 2018 na okruhu Nürburgring. Společnost Kögel bude na svém stánku R27 prezentovat návěs Lightplus generace NOVUM. Kromě jedné hodiny vyčleněné pro autogramiádu se čtyřnásobným mistrem Evropy Jochenem Hahnem, veřejně prospěšné sbírky pro profesionální řidiče a prodeje zboží pro fanoušky společnosti Kögel, se na stánku Kögel chystá řada dalších překvapení.

Kögel Lightplus generace NOVUM

Návěs Kögel Lightplus se zvláště optimalizovaným užitným zatížením a hmotností disponuje kromě mimořádně nízké vlastní hmotnosti, která je součástí základní výbavy, také všemi výhodami návěsů generace NOVUM. K těmto výhodám patří například vzduchová a světelná konzola na přední stěně, která odvádí síly přes podélné nosníky do rámu, nový profil vnějšího rámu, který významně zlepšuje dostupnost vázacích bodů Vario-fix, a variabilní kapsy na latě.

Akce Meet & Greet se čtyřnásobným mistrem Evropy Jochenem Hahnem

Setkání fanoušků se šampionem závodu nákladních automobilů Jochenem Hahnem se uskuteční 30. června ve 13 h během akce Meet & Greet na stánku Kögel. Jochen bude rozdávat nejen autogramy, ale rád odpoví také na všechny otázky svých fanoušků.

Veřejně prospěšná sbírka ve prospěch fondu pomoci řidičům „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.“

Za malý finanční příspěvek ve prospěch fondu pomoci řidičům „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.“ si můžete během Truck Grand Prix 2018 na stánku společnosti Kögel vybrat moderní sluneční brýle Kögel v edici 2018 nebo slamák Kögel na ochranu proti slunci.*

*Na osobu jen jedny sluneční brýle a jeden slaměný klobouk. Jen do vyčerpání zásob! Sluneční brýle a slamák nelze zakoupit. Tato akce není slosování ani soutěž o ceny.

Zdroj informací

Kögel a Nejbusiness.cz

Datum

25.6.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7718 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál