Inovační řešení pro skladování a dopravu zboží od Schoeller Allibert

Inovační řešení pro skladování a dopravu zboží od Schoeller Allibert

Úspěšné představení nových inovačních řešení pro skladování a dopravu zboží od Schoeller Allibert na veletru LogiMAT 2018. Největší pozornost na sebe strhnul plastový skládací kontejner Magnum Optimum 595. Jedná se o nízký skládací velkoobjemový kontejner, který společnost Schoeller Allibert vyvinula speciálně pro použití v automobilových dodavatelských řetězcích.

Úspěšná prezentace na LogiMAT 2018

Na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu představila společnost Schoeller Allibert výběr svých inovativních produktů zhruba 55 000 návštěvníkům, kteří se zúčastnili veletrhu.

Mezi nejvýznamnější novinky v nabízeném sortimentu patří nová plastová paleta RackPal 1208 M pro automatické logistické procesy, skládací velkoobjemový kontejner Magnum Optimum 595 a Combo Fructus, nový meziproduktový kontejner (IBC). Ten je zvláště vhodný pro skladování a dopravu ovocných šťáv nebo rajčatového pyré.

Mezinárodní veletrh Intralogistics Solutions a řízení procesů LogiMAT se konal již po šestnácté a opět zaznamenal velký úspěch jak pro organizátory, tak pro vystavovatele. Více než 55 000 lidí navýšilo čísla návštěvnosti o více než 50 procent od roku 2015 do roku 2018. Podle nezávislého výzkumného ústavu Wissler & Partner pocházel jeden z pěti obchodních návštěvníků veletrhu ve Stuttgartu ze zahraničí.

Společnost Schoeller Allibert byla jednou z 1564 firem ze 40 zemí, které prezentovaly své služby a inovativní produkty na 117 000 m2 výstavního prostoru. Veletržní stánek Schoeller Allibert s o rozloze 70 metrů čtverečních se nacházel v hale 6 a přinesl návštěvníkům odpovědi na spoustu jejich dotazů.

Návštěvníci se především zajímali o novinku, plastovou paletu RackPal 1208 M. Tato inovativní plastová paleta může být optimálně integrována do automatických logistických procesů. S hmotností pouhých 14 kilogramů je možné ji ve větším množství uskladnit v regálech. Spolehlivě odolá statickému zatížení až do 6000 kilogramů, takže je široce uplatnitelná pro širokou škálu aplikací - například v potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu.

Všechny oči na Combo Fructus

Na veletrhu LogiMAT představila společnost Schoeller Allibert také plastový kontejner Combo Fructus. Jedná se o nejnovější meziprodukt pro přepravu volně loženého zboží (IBC), který je vhodný zejména pro skladování a přepravu ovocných šťáv nebo rajčatového pyré. Povrchy jsou hygienické, hladké a umožňují důkladné čištění ze základny až k víku. Zároveň je tento skládací IBC kontejner snadno ovladatelný a jeho složení a rozložení zvládne pouze jeden pracovník. Právě schopnost skládání umožňuje, aby byl transportován efektivně, kompaktně a snižoval náklady na logistiku a zatížení životního prostření.

Největší pozornost na sebe strhnul plastový skládací kontejner Magnum Optimum 595. Jedná se o nízký skládací velkoobjemový kontejner, který společnost Schoeller Allibert vyvinula speciálně pro použití v automobilových dodavatelských řetězcích. Díky své nižší hmotnosti, většímu využitelnému objemu a hladkému, ergonomickému designu poskytuje výrazné zvýšení efektivity. Při složení má výšku pouze 295 milimetrů, což je na trhu nejnižší skládací poměr. Až 208 prázdných a 78 plně naplněných kontejnerů se vejde do standardního nákladního automobilu. Pomocí skládacího nástavce Optiframe mohou uživatelé zvýšit výšku kontejneru o 105 milimetrů, čímž se radikálně zvýší užitný objem.

Návštěvníci plní nových zážitků

Moderní veletržní stánek Schoeller Allibert zaujal návštěvníky svým dobře strukturovaným a příjemným rozvržením a lákal ve velkém počtu k návštěvě. Návštěvníci ocenili hlavně atraktivní prezentace produktů a příležitost k prohlédnutí nejmodernějších obalových řešení současnosti v těsné blízkosti.

Zdroj informací

Schoeller Allibert a Nejbusiness.cz

Datum

25.6.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6781 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál