Zelené autobusy míří na Slovácko

FlixBus do své sítě přidává další česká města. Se včerejší změnou jízdních řádů propojuje nové mezinárodní spojení Uherský Brod a Uherské Hradiště s Prahou a Brnem. Dopravce také přidává 14 spojů týdně na trase mezi Prahou a Bratislavou. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování se vším, co je pro pohodlnou cestu nezbytné – nabíjecími zásuvkami, spoustou místa na nohy, dostatečným zavazadlovým prostorem a kvalitním Wi-Fi připojením.

Uherský Brod a Uherské Hradiště nyní první FlixBusy propojují s Prahou, Brnem a Trenčínem. Spoje na této trase jezdí každý den, nádraží Florenc opuštějí v 15:20. Z Trenčína naopak vyrážejí v ranních hodinách, každý den v 7:35. Cena jízdenek začíná od 229 Kč za cestu do z Prahy až do Trenčína.

„Jsme rádi, že se nám podařilo přidat nové zastávky ve městech jako Uherský Brod nebo Uherské Hradiště, kde doposud zelené autobusy nikdy nestavěly. Na dalším rozvoji naší zelené sítě budeme i nadále pracovat,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

Jízdenky do autobusů FlixBus si mohou zákazníci častěji zakoupit i na trase mezi Prahou a Bratislavou. Zde dopravce přidává 14 nových spojení týdně. Z Prahy budou autobusy vyjíždět denně v 18:20 a do Bratislavy přijedou ve 23:05. Bratislavu budou nově opouštět i v 7:30 ráno a do Prahy dorazí denně v 12:20.

Zastávka na jižním okraji Prahy Roztyly se dopravci osvědčila jako atraktivní a nejrychlejší autobusové spojení mezi Prahou a Brnem. „Zastávku v Praze Roztyly přidáváme na více spojů mezi Brnem a Prahou. Bez zajížďky do centra hlavního města je totiž možné vystoupit v Praze už za 2 hodiny a 20 minut,“ doplňuje další novinky v síti dopravce Martina Čmielová.

V souvislosti s expanzí do Spojených států, kde první zelené autobusy začaly jezdit 31. května, oznámil FlixBus záměr navýšit počet spojení v celé své síti do konce roku o 30 procent, až na 350 000 spojení denně. Kromě růstu nabídky vnitrostátních spojení v České republice se tak zaměřuje i na významné mezinárodní trasy.

Zdroj informací

FlixBus a Nejbusiness.cz

Datum

17.6.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4244 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál