Dr.Max otevřel první specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb

Dr.Max otevřel první specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb

Projekt, jehož cílem je rozběhnutí provozu celé sítě podobných prodejen a výdejen, odstartoval v Chebu. Ještě letos mají podobné pobočky začít sloužit pacientům i v pražských Modřanech, Sedlčanech a Brandýse nad Labem.

Chebská prodejna a výdejna zdravotnických potřeb byla otevřena v objektu polikliniky Galenia na nároží ulic Májová a 26. dubna. V jejím areálu už poskytuje služby i standardní lékárna Dr.Max. „Právě k té patřil i nevyužitý prostor o přibližně 80 metrech čtverečních“, upřesňuje okolnosti vzniku specializované prodejny a výdejny regionální ředitel Dr.Max Jaroslav Vainer, jsme samozřejmě rádi, že rekonstrukce jim dala nový smysl.“ Přestavba si vyžádala asi půlmilionovou investici a ode dneška odkazuje orientační systém před průčelím polikliniky její návštěvníky nejen k lékárně pod tradičním logem Dr.Max v zeleném poli, ale i k „modrému maxovi“. Aby se prodejny a výdejny zdravotnických potřeb odlišily na první pohled od standardních lékáren, byla totiž zvolena právě převažující modrá barva.

Nejen dnes otevřená chebská pobočka, ale i další plánované budou klientům nabízet úhradový i neúhradový sortiment. „Ať už jde o pacienta, který přichází s poukazem nebo bez, vždy je to klient s poněkud odlišnými potřebami, než se kterými se ocitá v tradiční lékárně“, vysvětluje generální ředitel sítě Dr.Max Daniel Horák, „a těmto specifickým potřebám jsme se rozhodli vyjít vstříc.“ Odlišná je i prostorová náročnost na skladování zdravotnických potřeb. Nejvýznamnějším sortimentem jsou inkontinenční pomůcky, ale důležitou roli hrají i další kategorie: obvazový materiál, měřící přístroje, zdravotní obuv či potřeby pro matky a děti. Specializované prodejny se zaměřují i na sortiment související se zdravým životním stylem – sportovcům kupříkladu nabízejí tejpy, bandáže a podobně.

Speciální nabídky jsou klientům komunikovány prostřednictvím akčního letáku.

Více o Dr.Max: wwww.drmax.cz.

Zdroj informací

Dr.Max a NejBusiness.cz

Datum

6.6.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.601 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál