Nové luxusní byty v nejvyšších patrech Rezidence Nad Vltavou nově v nabídce Central Group

Nové luxusní byty v nejvyšších patrech Rezidence Nad Vltavou nově v nabídce Central Group

Central Group zařadil do prodeje luxusní bydlení přímo u Vltavy v atraktivní části pražských Holešovic. V Rezidenci Nad Vltavou nově nabízí 20 čerstvě dokončených luxusních bytů v nejvyšších patrech tohoto bytového domu. Díky skvělé poloze poskytnou byty výjimečné a romantické výhledy nejen na Vltavu, ale také na panorama Prahy či Pražský hrad. Zájemci zde mohou vybírat ze všech dispozic, přičemž převládá velkorysé rodinné bydlení, které bezezbytku splní ty nejnáročnější požadavky na kvalitu života v metropoli.

Pulsující a dynamické Holešovice za zády, romantická poklidná Vltava před okny. To vše zabaleno do prémiové kvality s mnoha nadstandardními prvky vnitřního vybavení. Rezidence Nad Vltavou ve svých čtyřech posledních patrech nabízí čerstvě dokončené bydlení pro nejnáročnější klientelu. Jedinečný bytový dům s privátním parkem ve vnitrobloku se přirozeně začlenil do okolní zástavby činžovních domů. Prosklená zábradlí balkonů a teras jen podtrhují designové provedení celého projektu. Vnitřní prémiové vybavení zahrnuje dřevěná eurookna, luxusní dřevěné podlahy a luxusní koupelny s velkoformátovými obklady. Samozřejmostí je komfortní klimatizace.

Zájemci si mohou zvolit podlahy a vnitřní dveře podle svých představ, což umožňuje nové bydlení sladit do posledních detailů.

Dokonalou představu o unikátnosti bydlení v Rezidenci Nad Vltavou umožní návštěva ukázkového bytu, který je designově vybaven a perfektně vytvoří představu o budoucím bydlení v tomto výjimečném projektu. Na výběr jsou jak praktické a efektivní dispozice 1+kk pro jednotlivce nebo mladé páry, tak i další prostornější byty včetně velkorysého pětipokojového apartmá pro ty, kteří vyžadují maximální prostor.

Lokalita bez kompromisů

Čerstvě dokončená Rezidence Nad Vltavou vyrostla v oblíbené lokalitě Prahy 7 – Holešovic v proluce mezi ulicemi V Háji, Tusarova a Jankovcova. Zejména v posledních letech se tato lokalita stává atraktivním a vyhledávaným místem pro kvalitní metropolitní život.

Její velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost kamkoli po Praze. Stanici tramvaje je jen 5 minut chůze od domu a v docházkové vzdálenosti je také stanice metra. Samotné centrum města je tedy dostupné do 10 minut. V rekonstruovaných domech a novostavbách se dnes nachází nejen řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také míst pro kulturní vyžití.

V bezprostředním okolí jsou i zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy a další objekty občanské vybavenosti. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova s golfovým areálem či pestrá síť cyklostezek kolem Vltavy.

Prémiové bydlení zde lze pořídit od 4,6 milionu korun.

Zdroj informací

Central Group a NejBusiness.cz

Datum

27.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.739 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál