DB Schenker zajišťuje logistiku pro běžecký seriál Běhej lesy

DB Schenker zajišťuje logistiku pro běžecký seriál Běhej lesy

Odstartoval další ročník seriálu běžeckých závodů Běhej lesy. Trasy vedou přes unikátní a často velmi obtížně dostupná místa. Přípravy na závody, které minulý rok navštívilo přes 11 600 lidí, zahrnují mimo jiné přepravu velkého množství materiálu. I pro letošek je logistickým partnerem DB Schenker.

První díl seriálu nabídl již tradičně kolorit Lednicko-Valtického areálu, dále následoval oblíbený závod u hradu Karlštejn. Pokračovat se bude v bývalém vojenském újezdu Brdy, Slavkovském lese, Vysočině, Bílé v Beskydech, Jizerských horách až do Boletic. Zde bude mít seriál závodů osmého září svoji poslední zastávku.

I pro letošní rok je DB Schenker logistickým partnerem seriálu a zajišťuje tak kompletní přepravu materiálu nezbytně potřebného pro konání závodů. Se zvyšujícím se zájmem o možnost zaběhat si v krásné přírodě roste také objem materiálu, který je potřeba přepravit. Pro letošní rok tak DB Schenker do všech zastávek závodu po celé republice rozveze a sveze 87,5 tuny materiálu na 195 paletách.

Na závody DB Schenker přepraví například stany sloužící jako šatna a úschovna věcí závodníků nebo stany pro registraci. Náklad tvoří také startovní balíčky s dárky od partnerů, originální dřevěné medaile pro všechny, kteří závod ukončí, ceny pro vítěze, jídlo a pití pro občerstvovací stanice či stupně vítězů.

„Jsme velmi rádi, že můžeme přispět našimi zkušenostmi k organizaci tak krásných závodů. Jejich vzrůstající popularitu potvrzuje i fakt, že letos přepravíme o skoro dvacet tun více materiálu než loni. Seriál Běhej lesy přispěl k rozšíření běžecké kultury také v rámci DB Schenker a velmi mě těší, že se závodů účastní i mnoho našich zaměstnanců,“ říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti a sám aktivní účastník závodů.

Běžecký seriál vyniká trasami na netradičních místech, které jsou často velmi obtížně dostupná. Přesto se organizátoři mohou i letos spolehnout na služby svého logistického partnera DB Schenker. Vzdálenost, přístupnost a ani množství materiálu není překážkou. V letošním roce DB Schenker přepraví:

 • 15 000 dřevěných medailí
 • 65 500 spínacích špendlíků
 • 164 stanů
 • 1 300 triček pro dobrovolníky
 • 54 nafukovacích bran
 • 4 562 cen pro vítěze
 • 24 dřevěných stupňů pro vítěze

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

23.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5783 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál