DHL Express rozšiřuje své partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary

DHL Express rozšiřuje své partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary

Společnost DHL Express, přední poskytovatel expresních logistických služeb, po sedmnácti letech, během kterých pro milovníky filmů spolehlivě přepravila více jak tisícovku celovečerních i dokumentárních snímků z celého světa, nově rozšiřuje své partnerství a stává se partnerem třiapadesátého ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který se v letošním roce uskuteční od 29. června do 7. července.

„V DHL Express se snažíme dlouhodobě podporovat kulturní či sportovní akce jak v České republice tak celosvětově. S Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary úspěšně spolupracujeme na přepravě filmů od roku 2000 a jsme hrdí, že můžeme tuto spolupráci nadále rozvíjet, a to nejen při dopravě snímků z celého světa, ale nově i jako partner celého festivalu,“ uvedl Jakub Tomšovský, obchodní ředitel pro Českou republiku DHL Express.

Jako výhradní partner bude společnost DHL Express i nadále zajišťovat dopravu soutěžních i nesoutěžních snímků z celého světa. Evropské snímky jsou doručovány na festival již následující den po převzetí, z odlehlejších oblastí, jakými jsou Amerika, Asie či Oceánie, trvá přeprava pouhé dva dny.

DHL Express je díky mnohaletým zkušenostem a globální logistické síti schopna spolehlivě propojovat svět a doručovat do Karlových Varů nejen filmy, ale především zážitky a radost pro tisíce filmových nadšenců a návštěvníků Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nejvíce filmů je na festival tradičně přepraveno z USA a Evropy, v loňském roce však nechyběly ani filmy z ostatních koutů světa, jako je Austrálie, Ázerbájdžán, Indonésie či Venezuela.

Zdroj informací

DHL a NejBusiness.cz

Datum

17.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6462 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál