ROSSMANN letos modernizuje desítky svých prodejen

ROSSMANN letos modernizuje desítky svých prodejen

Síť drogerií ROSSMANN letos pokračuje v modernizaci svých stávajících prodejen. Během dubna se pro zákazníky znovu otevřela zrekonstruovaná prodejna na Černém Mostě v Praze. Následovaly pobočky v Brně, Českých Budějovicích a v Havlíčkově Brodě. Tento rok plánuje drogistická síť ROSSMANN otevřít 25 zrenovovaných obchodů.

Desítky prodejen drogistické sítě ROSSMANN projdou během letošního roku zásadní proměnou. Nově navržený obchodní koncept bude tak více odpovídat potřebám zákazníků i personálu. „Chtěli jsme pro naše zákazníky vytvořit komfortnější nákupní prostředí, a to se nám dle prvotních ohlasů podařilo“, říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN, „nakupující se mohou těšit na nové řešení vstupní zóny, modernější LED osvícení, vylepšené pokladny či nový způsob prezentace dekorativní kosmetiky.“ Při rekonstrukci byl kladen velký důraz především na snadnou orientaci v prodejně. Zákazníci lehce naleznou zboží, které hledají, díky inteligentnímu řešení prostor s přehlednou sortimentní navigací. Na slevy a akční nabídky upozorňují nová akční čela. Celý proces nákupu je tak intuitivnější a pro zákazníky příjemnější. Pro maminky s dětmi je nově na vybraných prodejnách k dispozici také dětský koutek Rossmánek.

ROSSMANN rozsáhlou modernizací svých prodejen navazuje na celkovou proměnu tváře společnosti. Na začátku roku představil nové logo a slogan ROSSMANN. A život je krásnější. Zároveň začal vydávat zákaznický časopis a spustil televizní spot, v němž více působí na emoce zákazníků a představuje krásu ve všech podobách.

Zdroj informací

ROSSMANN a NejBusiness.cz

Datum

16.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4855 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál