Nahlédněte do života v SAP na dni otevřených dveří

Nahlédněte do života v SAP na dni otevřených dveří

Společnosti SAP Ariba, SAP Concur a SAP Services pořádají ve čtvrtek 17. května den otevřených dveří. V pražském sídle Metronom Business Center u stanice metra Nové Butovice budou mít návštěvníci možnost seznámit se a diskutovat se zástupci všech tří sesterských společností, poznat jejich firemní kulturu i jedno z nejmodernějších pracovních prostředí v České republice. Dozví se také o projektech, na kterých se zaměstnanci v Praze podílejí.

Květnový SAP Open Day se zaměří na neformální networking, interaktivní workshopy a chybět nebudou inspirativní příběhy zaměstnanců a členů managementu. Návštěvníci se mohou těšit i na prohlídky kancelářských prostor s průvodci. Sídlo společnosti v Metronom Business Center patří k nejmodernějším kancelářským prostorám v Praze. Kanceláře podporují jak týmovou práci a kreativitu zaměstnanců, tak i aktivní a zdravý životní styl. K dispozici jsou prostorné kuchyňky a jídelny, samostatný dětský koutek, terasa s grilem a řada privátních a relaxačních zón. Zaměstnanci mohou v rámci flexibilní pracovní doby využít i posilovnu s profesionálním trenérem, zahrát si kulečník anebo stolní fotbal. Originální kanceláře také zabodovaly v soutěžích Zasedačka roku i Kanceláře roku, kde získaly hned několik ocenění.

SAP Services poskytuje z Prahy finanční a personální služby pobočkám SAP po celém světě. Svým zaměstnancům nabízí nejen prémiové a často oceňované pracovní prostředí, ale i celou řadu nadstandardních benefitů, které jsou zaměřené na zdraví, flexibilitu a podporu rodiny. Podle výsledků celosvětového průzkumu agentury Randstad patří SAP Services mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v ČR a v žebříčku českých center podnikových služeb dokonce vítězí. SAP Concur je dodavatelem cloudového softwaru pro správu služebních cest a cestovních výdajů a SAP Ariba propojuje společnosti s jejich zákazníky a dodavateli a pomáhá jim řídit jejich výdaje. Díky síti SAP Ariba objevují nakupující a dodavatelé z více než tří milionů firem a 190 zemí nové příležitosti, spolupracují na transakcích a rozvíjejí své vztahy.

Registrace na akci je možná na e-mailové adrese openday@sap.com.

Navštivte SAP News Center. Sledujte SAP na Twitteru @sapnews.

Zdroj informací

SAP a NejBusiness.cz

Datum

13.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

Reklama

Page generated in 1.4411 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál