O2 startuje kampaň na podporu nových tarifů nabitých daty

O2 startuje kampaň na podporu nových tarifů nabitých daty

Operátor O2 vylepšil nabídku datových tarifů - od května nabízí novou tarifní řadu O2 Data a také zpětinásobil objem dat bez změny ceny v tarifech pro mladé O2 [:kůl:]. Obě nabídky nyní podpoří rozsáhlá komunikační kampaň.

 

Začala Doba datová

Kampaň na podporu nových tarifů O2 Data se objeví v onlinu, outdooru, tisku, na prodejnách a také v televizi a na videoserverech.

"Kreativní koncept Doba datová odkazuje na rapidní nárůst spotřeby mobilních dat v naší síti. Postava Chytré sítě ve spotu přináší zákazníkům do mobilních telefonů více dat a s nimi i spoustu zábavného obsahu, který pro ně dříve nebyl dostupný," popisuje David Daneš, který v O2 vede marketingovou komunikaci.

Hlavní dvacetivteřinový spot doplní čtyři desetivteřinové zaměřené na vybraný tarif a zvýhodněnou nabídku telefonů Huawei a notebooku Lenovo.

Kreativní koncept: Oliver Agency
Creative Director: Karel Špindler
Idea making/Copywrite: Ondřej Klíma, Matej Chmelař, Michaela Žemlová
Film produkce: Armada Films
Režisér: Matěj Šámal
Kamera: Jan Cabalka
Postprodukce: R.U.R.
Sound mix: BeLoud Postproduction

Kampaň pro mladé využije i netradiční formáty

360° komunikační kampaň podpoří také nabídku O2 [:kůl:] určenou pro mladé do 26 let. "Hlavní postavou kampaně je Jonáš Čumrik (Johny Machette), se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Jonáš se ve spotech dostane do situací, ve kterých mladým lidem nejčastěji dochází data. S tarify O2 [:kůl:] se jim to však už stávat nebude, protože v nich zpětinásobíme datové objemy," popisuje David Daneš.

Kampaň se objeví především na sociálních sítích, v online výkonnostní reklamě a na televizních stanicích Prima COOL a Óčko, kde je O2 zároveň partnerem pořadů Ukaž profil a Mixxxer. Kromě toho operátor využije i netradiční televizní a online formáty, jako například bannery v HbbTV aplikaci, Spotify nebo chatbota. Jako jedna z prvních českých firem bude O2 inzerovat také na herním webu Twitch.tv.

Tarify pro mladé bude O2 v průběhu celých prázdnin promovat také na hudebním festivalu České hrady, jehož je letos partnerem.

Kreativní koncept: Oliver Agency
Creative Leader: Ondřej Klíma
Copywriter: Ondřej Klíma, Štěpán Smrčka
Film produkce: SoftPillow Productions
Režisér: Jan Chramosta
Kamera: Lubomír Krupka
Postprodukce: Silencio FX s.r.o.
Sound mix: Zvukarna.com

Zdroj informací

O2 a NejBusiness.cz

Datum

7.5.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6497 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál