ACOMWARE má nového výkonného ředitele

ACOMWARE má nového výkonného ředitele

Novým výkonným ředitelem ACOMWARE se od 2. května 2018 stal David Vurma, který dosud vedl největší oddělení společnosti – Performance a Digitální média. Vedení konzultační společnosti převzal od Jana Penkaly, který pozici CEO opustil po čtyřech letech. Ve společnosti však nadále zůstává a bude se věnovat vztahům s klíčovými technologickými partnery a rozvoji nových produktů.

David Vurma působil několik let v agentuře Performio ze skupiny Dignity. Součástí společnosti ACOMWARE je téměř 2,5 roku. Ke svému jmenování uvedl: „ACOMWARE ušel obrovský kus cesty a je ve výborné kondici. Nemůže být tedy lepší čas na to, pustit se do další etapy v životě naší společnosti. Firma je plná skvělých lidí, kteří jsou zde řadu let. Věřím, že společně zvládneme velké věci!“ Stávající pozici Davida Vurmy obsadí Petra Pacáková, která v oddělení zastává roli Performance Advertising Strategist.

Loni utržila firma ACOMWARE rekordních 191,5 milionu Kč. K posunu došlo i v rozsahu poskytovaných služeb. Ze společnosti zaměřené na e-shopy je dnes plnohodnotná digitální agentura. Pod taktovkou nového výkonného ředitele ji čeká plánovaná proměna značky, zaměření se na posílení odborné pozice firmy nebo rozvoj plánovaných produktů a integrace nových technologií.

„Děkuji Honzovi Penkalovi za roky v čele ACOMWARE. Má velkou zásluhu na tom, že firma je dnes tím, čím je: jednou z nejvýznamnějších digitálních agentur na trhu. Během jeho působení se obrat společnosti zečtyřnásobil. Jsem rád, že z firmy neodchází a bude pokračovat v nové roli. Od Davida Vurmy očekávám, že bude pozici firmy dál rozvíjet.“ dodává ke změně Michal Hanák, jednatel ACOMWARE, s. r. o., a člen představenstva MAFRA, a. s., která ACOMWARE vlastní.

Zdroj informací

ACOMWARE a NejBusiness.cz

Datum

7.5.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8378 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál