Největší OK POINT najdou klienti v nové čtvrti Waltrovka v Praze

Největší OK POINT najdou klienti v nové čtvrti Waltrovka v Praze

V nově vznikající čtvrti Waltrovka v Praze 5, která nahradila areál zchátralé továrny, otevřely v dubnu Broker Consulting a mBank dosud největší OK POINT. Na pobočce mohou nejenom obyvatelé čtvrti a přilehlého okolí pohodlně vyřešit finance i reality spolu.

„Otevření OK POINTu na Waltrovce mne obzvláště těší, protože se jedná o třetí pobočku úspěšné Jitky Přibylové, naší zatím jediné franšízantky, která provozuje více než jeden OK POINT,“ uvádí Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT z Broker Consulting, a dodává: „V dohledné době bychom ale počet franšízantů, kteří budou provozovat více než jeden OK POINT, měli zvýšit. Bratři Aleš a Marek Berbrovi svůj třinecký OK POINT rozšíří o provozovnu ve Frýdku-Místku.“

Pobočka OK POINT Waltrovka se nachází v areálu bývalé továrny Waltrovka, kde v posledních letech vznikla moderní čtvrť s kancelářskými a rezidenčními budovami. Franšízantkou je Jitka Přibylová, oblastní ředitelka Broker Consulting a provozovatelka OK POINTů v Praze v Klimentské ulici a na Rohanském nábřeží. Pobočka na Waltrovce se může pochlubit jedním unikátem, jedná se zatím o největší OK POINT z celé franšízové sítě. Je vybavena moderními technologiemi, dvěma privátními zónami a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Klientům budou k dispozici čtyři finanční konzultanti. Dostupná je z nedaleké stanice metra Jinonice, autobusem či vlakem a také díky blízkosti dopravních tepen i vozem.

„Moderní a digitální technologie jsou pro Broker Consulting základem, na OK POINTech pracujeme on-line na tabletech, bez zbytečného papírování. Pilířem je aplikace Brok, která klientům pomáhá pochopit, o čem je Finanční plán Broker Consulting. Přináší zákaznický zážitek. Klient si díky ní umí představit, jaký bude výsledek našeho plánování za desítky let,“ vysvětluje franšízantka Jitka Přibylová.

OK POINT Praha Waltrovka

adresa: Budova Mechanika 2, Walterovo nám. 329/3, 158 00 Praha
otevírací doba: PO, ST – 9.00 až 18.00, ÚT, ČT – 9.00 až 17.00, PÁ – 9.00 až 16.00
vkladomat: non-stop

 

Zdroj informací

Broker Consulting a NejBusiness.cz

Datum

29.4.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6705 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál