Servis-whirlpool.cz má nový design i funkce

Servis-whirlpool.cz má nový design i funkce

Společnost AP Servis, s. r. o., specialista na spotřebiče a náhradní díly rodiny Whirlpool Corporation, spouští nový servisní web. Je přehlednější, vzdušnější a nabízí snazší objednávky oprav i náhradních dílů.

 

Proč tato změna a co přináší zákazníkům

Původní web z roku 2008 už nesplňoval designové ani technické nároky a částečně brzdil další vývoj. Nová verze je daleko rychlejší a umožňuje objednání náhradních dílů a příslušenství ke spotřebičům za pár kliků – a to na počítačích i mobilech. Zákazníkům přehledněji prezentuje také záruční a pozáruční servis , aby mohli snáze využít služeb AP profesionálů.

K usnadnění nákupu přispívá také revoluční vyhledávání náhradních dílů pomocí EAN nebo servisního kódu spotřebiče. Po zadání jednoho z kódů e-shop okamžitě zobrazí veškeré součástky daného modelu a informuje o jejich dostupnosti. Jednoduché díly – jako otočné knoflíky nebo madla – si tak každý zvládne opravit sám.

Novinky na webu: Blog a odborná poradna

Odborníci AP Servisu nově radí na blogu a v odborné poradně s nejčastějšími otázkami o údržbě a servisu domácích spotřebičů z rodiny Whirlpool Corporation.

„Oprav si sám“ – informace o domácí výměně jednoduchých dílů nebo řešení drobných závad
Rozhovory – s odborníky od techniků po manažery až po externí hosty
Recenze – odborná i laická hodnocení náhradních dílů a příslušenství ke spotřebičům z rodiny Whirlpool Corporation
FAQ – podrobně rozepsané odpovědi na často kladené otázky ze servisní poradny
Na tvorbě servisního blogu se tak podílí i sami zákazníci. Většina otázek se stále opakuje. Blog a poradna by se tak brzy měly stát přehledným manuálem pro rychlé řešení drobných domácích oprav.

Hlavní novinky: Snazší vyhledávání, větší rychlost a snazší nákupy na mobilu

Technické řešení kompletně zajistila firma AW-dev. „Soustředili jsme se na optimalizaci mobilního zobrazení, rychlost a funkčnost. Každý produkt jde nově vyhledat pomocí názvu, kódu nebo i popisu. Díky tomu umožníme zákazníkům rychle procházet e-shop a pohodlně nakupovat i z mobilních zařízení,“ říká Martin Henych.

Už první dny fungování nového webu potvrzují úspěšnost řešení. „Dříve Google stahoval jednu stránku v průměru za 831 ms, v den spuštění to bylo 6× rychleji. Tohle číslo patří k jedněm z nejlepších, které jsem zatím viděl,“ říká SEO specialista Zdeněk Dvořák.

Uživatelsko-technický pohled vývojářů a poděkování zákazníkům

„Chceme poděkovat všem zákazníkům, kteří se podíleli na redesignu e-shopu. Díky nim jsme odhalili problémová místa a během testování vše postupně ladili. Nový e-shop pamatuje i na opakované objednávky,“ říká Jan Kvasnička, UX specialista a spoluautor nového řešení.

„Důraz klademe především na vyhledávání a průvodce výběrem produktů, aby měl zákazník jistotu, že objednal opravdu ten správný. Kdo si není jistý, může využít poradnu, kde odborník do druhého dne odpoví,“ dodává.

Zdroj informací

Whirlpool a NejBusiness.cz

Datum

27.4.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.581 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál