ZETOR svými novinkami nadchl domácí i zahraniční publikum

ZETOR svými novinkami nadchl domácí i zahraniční publikum

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila návštěvníkům brněnského veletrhu Techagro novinky ze svého portfolia. ZETOR zaujal nejen osmi vystavenými exponáty, ale také bohatým doprovodným programem jako například koutek s novou PC hrou Pure Farming. Stánek ZETORU mohlo ve dnech 8. – 12. dubna obdivovat více než 110 tisíc návštěvníků z ČR i celého světa. Stánek ZETORU navštívil také ministr zemědělství ČR.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila na brněnském veletrhu TECHAGRO žhavé novinky ze své stáje. Stejně jako na hannoverské Agritechnice, i v Brně sklidil největší úspěch MAJOR v novém designu. Jeho realizací tak společnost splnila slib, který dala při představení designového konceptu ZETOR by Pininfarina na Agritechnice 2015. Zaujala také nová modelová řada HORTUS a UTILIX či modernizovaná PROXIMA s FORTERROU. Návštěvníci se mohli dozvědět více i o vystaveném inovativním 4válcovém motoru ZETOR.

Stejně jako před dvěma lety, tak i nyní zaznamenáváme o produkty značky ZETOR obrovský zájem, a to jak ze strany fanoušků, tak i nových potenciálních dealerů či dodavatelů. Naplněný stánek jasně vypovídá o faktu, že značka ZETOR u lidí stále rezonuje a aktivně ji vyhledávají. Velikou poctou pro nás byla rozhodně návštěva ministra zemědělství pana Jiřího Milka. Dalším váženým hostem byl íránský velvyslanec. Z obchodního pohledu máme desítky a stovky poptávek po traktorech všech modelových řad a na veletrhu jsme uzavřeli i několik dílčích reálných obchodů,“ chválí si letošní účast Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

Oficiální představení novinek si nenechali ujít ani novináři významných odborných a zpravodajských médií. Pondělní tiskové konference s představením novinek se zúčastnilo přes 30 novinářů z ČR a řady zemí Evropy jako je Švédsko, Francie, Nizozemsko, Velká Británie, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Pro veřejnost byla na stánku ZETORU kromě představovaných novinek přichystaná tipovací soutěž a „koutek“ s novou PC hrou Pure Farming, kde si zájemci mohli vyzkoušet, jaké je to být farmářem a jezdit v ZETORU.

110 tisíc návštěvníků na TECHARGO

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. Návštěvnost letošního ročníku dosahovala 110 tisíc návštěvníků. Kromě domácích přijela i řada zahraničních návštěvníků. V rámci ankety Traktor roku 2018 pořádané Zemědělským týdeníkem získala FORTERRA HSX 140 druhé místo. Příští ročník se bude konat zase za dva roky a příznivci značky ZETOR se mohou spolehnout, že značka opět nabídne inovace a zajímavosti.

Zdroj informací

ZETOR TRACTORS a NejBusiness.cz

Datum

20.4.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5321 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál