Poslední místo v  Karlovarská Business Park obsazené

Poslední místo v  Karlovarská Business Park obsazené

Úplně poslední zbývající volný výrobní či skladovací prostor v Karlovarská Business Park je obsazený. Novým nájemcem je společnost L.A.Fuel Print & Fullfilment s.r.o. Zabývá se zpracováním, tiskem a rozesílkou personalizovaných marketingových materiálů po Evropě, Spojených státech, Kanadě i Austrálii a Novém Zélandu. Ročně zvládne z Prahy odbavit tři až pět milionů obálek.

„Potvrdilo se, že Karlovarská Business Park patří k nejkvalitnějším nemovitostem pro podnikání na českém trhu – celých jeho 20 000 metrů čtverečních je nyní plně pronajatých. V parku tak máme celkem 12 nájemců. Věnují se logistice, výrobě a jsou zde i přímo prodejní plochy,“ říká Lukáš Répal, ředitel asset managementu a akvizic skupiny Accolade.

Už nebylo nad čím přemýšlet

„Rozhodli jsme se přestěhovat do lepšího,“ shrnuje Cesar de Ghouy, Executive Director L.A.Fuel Print & Fullfilment. „Accolade nám v Karlovarská Business Parku nabídla technicky kvalitnější prostory i výhodnější cenu nájmu. V tu chvíli už nebylo nad čím přemýšlet. Do nového se stěhujeme už v květnu,“ dodává de Ghouy.

„Společnosti L.A.Fuel print & fulfillment jsme na míru jejím požadavkům připravili nabídku několika lokalit, zejména v Praze západ a v jejím nejbližším okolí. Nakonec si pronajala poslední volnou jednotku v Karlovarská Business Park o 1 500 metrech čtverečních a dalších 250 metrů čtverečních kanceláří,“ říká Jana Slavíková, Senior Consultant z oddělení průmyslových a logistických nemovitostí společnosti JLL.

Karlovarská Business Park společně vlastní fond Conseq Realitní, otevřený podílový fond, a skupina Accolade. Park vyrostl v místě, kde původně fungovaly uhelné sklady zásobující Prahu. Areál je výtečně dostupný pro osobní i nákladní automobily; je v něm i zastávka MHD. Mezi stávající nájemce patří společnost EvoBus, která se zaměřuje na prodej a servis autobusů značek Mercedes-Benz a Setra, dále Lindab, který vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení zjednodušující výstavbu a zlepšující vnitřní klima budov. Sídlí zde i LifeSport výhradní zástupce značky KETTLER, nebo Fresenius, celosvětově vedoucí poskytovatel produktů a služeb pro osoby s chronickým selháním ledvin. Je zde také 3. Princova, velkoobchod a maloobchod s lyžařským vybavením, EXX, navrhující a realizující interiéry a osvětlení, Megadyne CZ, výrobce pohonných řemenů, Schenck Process, producent hospodářství alternativních paliv v průmyslu a energetice, výrobce výměníků tepla SeCesPol – CZ, logistik LOG-IN a prostory zde má i Conseq Investment Management.

Zdroj informací

Accolade a NejBusiness.cz

Datum

20.4.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

10. března 2025

Česká EAG ohlásila dvě akvizice v Německu za více než miliardu

osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...

28. února 2025

Evropská komise schválila Česku podporu na výrobu tepla z biomasy

Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...

27. ledna 2025

Nůžky odměňování žen a mužů v Česku jsou pořád rozevřené

Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...

22. ledna 2025

Půjčka pro podnikatele je spojená s minimální administrativou

Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...

Reklama

Page generated in 1.4377 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál