Pomozte automobilce rozdělit peníze z grantového programu

Pomozte automobilce rozdělit peníze z grantového programu

Od úterý 3. dubna rozjíždí TPCA internetové hlasování ve 13. ročníku svého grantového programu TPCA pro Kolínsko. O tom, kam půjdou peníze na podporu regionu, můžete pomoci rozhodnout i vy.

O podporu v grantovém programu se v letošním roce ucházelo téměř šedesát projektů a odborná porota složená ze zástupců automobilky a neziskové organizace Prostor plus, která grantový program administruje, předvybrala patnáct z nich ve třech kategoriích. "Tradičně je naše podpora směřována do oblastí životního prostředí (kategorie Pro zelené Kolínsko), bezpečnosti a zdraví (kategorie Pro bezpečné a zdravé Kolínsko) a rozvoj společenského života (kategorie Pro živé Kolínsko),“ říká koordinátorka společensky odpovědných aktivit automobilky TPCA Monika Matuchová.

A jak můžete podpořit dobrou věc? Na internetové adrese http://www.tpca.cz/tpca-pro-kolinsko/projekty-hlasovani/7-tpca-pro-kolinsko-2018/ jsou zveřejněny podrobné popisy všech projektů a každý tak může svým hlasem podpořit záměr, který je mu nejbližší. „Každý návštěvník našich internetových stránek si může vybrat až tři projekty, pro které chce hlasovat. Nelze ovšem hlasovat pro jeden projekt vícekrát,“ upozorňuje Monika Matuchová. Hlasování končí 10. dubna a slavnostní vyhlášení podpořených projektů se uskuteční přesně za měsíc od konce hlasování tedy 10. května.

Zdroj informací

TPCA a Nejbusiness.cz

Datum

30.3.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6503 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál