Sberbank CZ se stala partnerem populárních závodů Family Run

Sberbank CZ se stala partnerem populárních závodů Family Run

Sberbank CZ se stala hlavním partnerem běžecké série Family Run, která se koná v rámci celorepublikové sportovní události Night Run. Závody Sberbank Family Run budou probíhat od jara do podzimu v osmi českých městech. Této populární běžecké akce se účastní kolem dvaceti tisíc závodníků a další tisíce návštěvníků.

„Sberbank CZ se ráda připojila k myšlence rodinných běhů, aktivně stráveného společného času a vedení dětí ke zdravému životnímu stylu,“ vysvětluje Šárka Samková, vedoucí komunikace Sberbank CZ. Sberbank Family Run je určen pro celé rodiny, včetně dětí, babiček a dědečků. Na trati jsou vítány i malé děti v kočárcích. Vzdálenost 2-3 km není nijak náročná a závod lze navíc klidně jen projít. Každý zaregistrovaný závodník dostane tričko, startovní číslo a také krásnou cílovou medaili. To vše s logem Sberbank Family Run.

„Sberbank CZ v rámci závodů podpoří i projekt neziskové společnosti Černí koně na výrobu ručních kol pro děti na vozíčku formou veřejné sbírky a přiblížením světa hendikepovaných. Děti se díky handbike snáze zapojí do sportovních i volnočasových aktivit,“ říká Šárka Samková.

Prvně se v teniskách a po boku svých nejbližších můžete postavit na start 14. dubna v Ostravě. Další jarní závod se uskuteční 28. dubna v Hradci Králové. Registrace na všechny závody již probíhají na stránkách Night Run.

Night Run je zavedenou a amatérskými běžci vyhledávanou běžeckou sérii v osmi českých městech. Během jediného dne vždy proběhne několik závodů s rozdílnou náročností (mimo jiné i Avon běh za zdravá prsa). Sberbank CZ se letos stala partnerem rodinného běhu, který nese název Sberbank Family Run.

Zdroj informací

Sberbank CZ a Nejbusiness.cz

Datum

29.3.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5908 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál