Nový Philips 272B8QJEB – 27palcový QHD pracant

Nový Philips 272B8QJEB – 27palcový QHD pracant

Společnost MMD uvedla na trh nový 27palcový QHD monitor Philips určený především pro firemní použití. Nový model Philips 272B8QJEB je nejnovějším přírůstkem do rodiny monitorů, kombinujících skvělé zážitky ze sledování, chytré ergonomické řešení a přátelskost k životnímu prostřední.

 

Obraz, jak má být

Nový model je určen pro všechny firemní aplikace, které požadují vynikající rozlišení a vysoký výkon. Proto je monitor 272B8QJEB vybaven vysokovýkonným IPS panelem s QHD rozlišením 2560 x 1440 bodů. Díky tomuto panelu nabízí skutečně ostrý obraz a vynikající vykreslení detailů v přirozených sRGB barvách. Tento 10bitový panel s vnitřním 12bitovým zpracováním obrazu dodává 1,07 mld. barev a nabízí tak vynikající barevné podání. To je výrazně víc, než nabízí tradiční 8bitové panely – 16 mil. barev.

Hodně portů dělá život lehčím

Kompletní škála konektorů dělá z modelu 272B8QJEB perfektní řešení pro každodenní práci. Od analogového VGA portu, přes digitální DVI-D, HDMI a DisplayPort 1.2. K monitoru tak připojíte jakékoliv zařízení. Navíc, díky SuperSpeed USB 3.0 konektorům, můžete přenášet data až rychlostí 5,0 Gbit/s, případně dobíjet svá mobilní zařízení. Monitor je také vybaven zabudovanými 2W stereo reproduktory a pohodlně dostupným konektorem na sluchátka. Malou, ale užitečnou vychytávkou je prostor na stojanu pod monitorem, který můžete využít pro odložení svého mobilního telefonu nebo drobností.

Ergonomie pro zdravější pracovní prostředí

Philips 272B8QJEB je vybaven řadou technologií pro ulehčení pracovního procesu. Například mód EasyRead poskytuje zážitek jako by zákazník četl z běžného papíru. Monitor je vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase, díky kterému je nastavení ideální pracovní pozice skutečně hračkou. Umožňuje monitoru měnit výšku, natočit nebo naklonit, případně otočit o 90stupňů (pivot). IPS panel nabízí široké pozorovací úhly 178/178 stupňů v horizontální i vertikální poloze. Pro maximální pohodlí uživatele využívá nejnovější Flicker-free technologii a speciální mód LowBlue, který snižuje potenciálně škodlivé krátkovlnné modré světlo z LCD monitorů. Díky těmto vylepšením se uživatelé mohou plně soustředit na svoji práci, bez nepříjemné námahy očí.

Řada kvalitních pracovních monitorů

Monitor Philips 272B8QJEB rozšiřuje veleúspěšnou řadu 27palcových QHD monitorů navržených pro profesionály, kteří si potrpí na to nejlepší. Společnosti, které chtějí chránit soukromí svých zaměstnanců můžou využít model 272B7QPTKEB, který je vybaven zabudovanou webkamerou. Ta vyjede z rámu, když je jí potřeba pro nějaký meeting a po něm ji snadno zastrčíte zpátky. Dalším z této řady je model 272B7QPJEB, který umožňuje výrazně šetřit energii díky svému PowerSensozu. PowerSenzor je zabudovaný senzor, který umí, díky neškodným infračerveným signálům, určit jestli se před monitorem nachází uživatel a automaticky snižuje jas monitoru, pokud je uživatel pryč. Takto je schopen ušetřit až 80 % energie na svůj provoz. A pokud vám pro práci nestačí jeden monitor, můžete díky funkci daisy channel display portů připojit za sebou do série několik monitorů.

Monitor Philips 272B8QJEB bude k dostání od konce března 2018 za doporučenou koncovou cenu 6829 Kč (269 Euro).

Více informací o monitorech Philips najdete na: https://www.philips.cz/c-m-pc/monitory

Zdroj informací

MMD a Nejbusiness.cz

Datum

29.3.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5987 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál