UniCredit se připojuje k iniciativě Hodina Země 2018 ve 13 zemích

UniCredit se připojuje k iniciativě Hodina Země 2018 ve 13 zemích

Skupina UniCredit v sobotu 24. března zhasne v půl deváté večer na 60 minut světla v 77 svých budovách ve 13 zemích (Rakousko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Německo, Itálie, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Bulharsko a Velká Británie). Bude to jedenáctý rok za sebou, kdy se UniCredit připojí k Hodině Země, celosvětové iniciativě organizované Světovým fondem na ochranu přírody (World Wildlife Fund, WWF). Cílem je upozornit veřejnost na klimatické změny, které vážně ohrožují naši planetu.

Podpora kampaně ze strany skupiny UniCredit zdůrazňuje dlouhodobé úsilí skupiny řešit otázku ochrany životního prostředí a podpořit udržitelný rozvoj. Strategií skupiny UniCredit v oblasti změny klimatu je pokles provozních emisí skleníkových plynů. Střednědobým cílem skupiny je snížit do roku 2020 emise vyprodukovaného oxidu uhličitého o 60 procent, dlouhodobým cílem je pokles o 80 procent do roku 2030.

Skupina UniCredit v roce 2017 dosáhla celkového poklesu o 41 procent oproti úrovni emisí v roce 2008. Za úspěchem stojí zvýšení energetické účinnosti prostřednictvím inteligentnějších způsobů pro využití pracovních prostorů a vyšší digitalizace bankovních transakcí.

Zdroj informací

UniCredit a Nejbusiness.cz

Datum

25.3.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4654 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál