ING Bank v rámci Global Money Week podporuje finanční vzdělávání dětí i dospělých

ING Bank v rámci Global Money Week podporuje finanční vzdělávání dětí i dospělých

„Rozvoj vědomostí a dovedností v oblasti nakládání s penězi vnímáme jako jednu ze svých priorit. Proto jsme se letos rozhodli podpořit projekt Global Money Week 2018, jehož organizátory jsou stejně jako v loňském roce Yourchance, o.p.s., a EFPA ČR. Cílem Global Money Week je kultivovat napříč generacemi povědomí o penězích, jejich získávání a efektivním hospodaření s nimi. Stejný cíl si dlouhodobě klademe také my, a jsme proto rádi za podobné příležitosti,“ říká Veronika Němcová, zodpovědná za společenskou odpovědnost v ING Bank.

Děti i jejich rodiče si v ING zóně v OC Černý Most rozšířili finanční znalosti a za odměnu získali milé dárky. Celkem si ING finanční kvíz zahrálo 93 dětí a řada z nich také napsala, na co si momentálně šetří. Přes čtyřicet dětí a dospělých pak vyplnilo finanční dotazník. Kromě her byl pro publikum zajištěn také doprovodný program, v jehož rámci vystoupili zpěváci Sebastian, Naty Hrychová a Nela Kailová.

V rámci projektu Global Money Week však ING nevzdělávalo děti a rodiče pouze v OC Černý Most. Zástupci ING navštívili taktéž dvě školy v Praze a v Čáslavi, kde se interaktivních přednášek zúčastnilo 75 dětí. ING tímto způsobem děti edukuje dlouhodobě v rámci vlastního projektu Hravý finančník.

Zdroj informací

ING Bank a Nejbusiness.cz

Datum

23.3.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5971 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál