FlixBus v březnu navýší spojení mezi Plzní a Prahou o 15 %

FlixBus v březnu navýší spojení mezi Plzní a Prahou o 15 %

Od 4. března FlixBus zvýšil počet dostupných vnitrostátních spojení, každý týden na této trase přidá 10 spojů. Jen z Plzně do Prahy si tak zákazníci mohou vybrat každý den až z 11 různých autobusových spojů.

S navýšením počtu autobusových spojů na trase mezi Plzní a Prahou přichází zelený dopravce FlixBus. Od 4. března zvýší počet dostupných vnitrostátních spojení, každý týden na této trase přidá 10 spojů. Jen z Plzně do Prahy si tak zákazníci mohou vybrat každý den až z 11 různých autobusových spojů.

FlixBus začal nabízet pravidelná spojení mezi Plzní a Prahou v létě loňského roku, kdy vstoupil na český trh vnitrostátní dopravy. Zelené autobusy staví v Plzni na Centrálním autobusovém nádraží a u Divadla Alfa, v Praze pak na zastávkách Zličín a Florenc. Kromě toho si zákazníci mohou koupit jízdenku na mezinárodní spoje, které staví na CAN v Plzni a v Praze na Hradčanské a Hlavním nádraží.

„Mezi Prahou a Plzní je cestování autobusem výhodné po všech stránkách. Spousta pravidelných cestujících využívá čas strávený na cestě díky kvalitnímu Wi-Fi připojení k práci. Polohovatelné sedačky s dostatkem místa pro nohy pak zaručují nadstandardní cestovatelský komfort,“ zmiňuje mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.

Vysokou frekvenci mají ranní autobusy ve všední den s odjezdem směrem do Prahy, kdy z plzeňského nádraží vyrážejí téměř každou celou hodinu. Jízdenku si mohou zákazníci zakoupit už od 49 Kč.

Zdroj informací

FlixBus a Nejbusiness.cz

Datum

9.3.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8123 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál