Nádherné barvy zabalené v líbivém designu

Nádherné barvy zabalené v líbivém designu

Společnost MMD přináší svým zákazníkům nové modely ze série Philips E-line. S označením E9, nabízí tyto monitory skvělý design a vynikající zobrazovací vlastnosti pro jedinečný zážitek ze sledování. Díky úhlopříčce 27 palců, velice tenkému rámečku a technologii Ultra-Wide Color nabízí skutečně prvotřídní podívanou, ať už doma nebo v práci.

 

Prvotřídní obraz

Všechny modely nové série E9 přichází s 27palcovým IPS panelem, který zaručuje široké pozorovací úhly. Na rozdíl od standardních TN panelů nabízí IPS vynikající obraz a přesné podání barev. To se hodí nejen domácím uživatelům pro prohlížení fotek, sledování filmů nebo brouzdání po webu, ale i profesionálům, kteří požadují přesnost barev a rovnoměrné podsvícení. Technologie Ultra-Wide Color obdařila monitory série E9 zvláště širokým barevným gamutem pro přirozeně vypadající barvy. Navíc dostává z Full HD rozlišení 1920x 1080 bodů maximální detaily, jas i kontrast pro obraz, který vypadá téměř jako živý. Díky technologii Flicker-Free, která reguluje podsvícení a snižuje nepříjemné blikání panelů, jsou šetrné i k lidskému oku. Navíc jsou vybaveny softwarovým LowBlue módem pro snížení škodlivého modrého světla.

Stylový design

Nová série E9 pokračuje v tradici inteligentního designu, který přinesl sérii Philips E-line hodně úspěchů. Dostupné jsou v lesklém černém provedení s elegantním kovovým podstavcem. Všechny tři 27palcové modely jsou vybaveny super tenkým panelem, který má tloušťku pouhých 9,94 mm, technologií AMD FreeSyncTM, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou, pro nerušený zážitek z hraní i rychlých her. Monitory navíc mají minimalistický rámeček. Jejich použití je skutečně univerzální, od profesionálních aplikací až po hraní her. Vyrobeny jsou z materiálů přátelských k životnímu prostředí, které splňují přísné mezinárodní standardy. Neobsahují rtuť ani olovo a jsou dodávány ve 100% recyklovatelném balení. Navíc se vyznačují nízkou spotřebou energie.

Bezproblémové připojení

Díky HDMI portu připojíte nové modely série E9 jak k běžnému PC, tak k řadě jiných zařízení jako jsou set-top boxy, DVD přehrávače, kamery atd. Model 276E9QJAB je navíc vybaven i DisplayPortem pro bleskově rychlý přenos dat a zabudovanými stereo reproduktory. 

Rodina monitorů E9 se dál rozrůstá

Kromě nových 27” plochých modelů bude série E9 postupně rozšířena jak o nové ploché monitory, tak i o zakřivené panely. Každý z nich bude vybaven elegantním 9,94 mm hrubým panelem s AMD FreeSyncTM. Full HD modely Philips 276E9QDSB, 276E9QJAB a 276E9QSB budou k dispozici na trhu začátkem března 2018 za doporučenou koncovou cenu 4809 Kč (189 €). Následovat budou 23,8” plochý Full HD v květnu a 21,5” Full HD model v červenci. Philips také vyvinul tři zakřivené modely série E9 – 31,5” Full HD a QHD model a 27” Full HD, které se na trhu objeví v květnu 2018.

Více informací o monitorech Philips zde: www.philips.com/monitors

Zdroj informací

MMD a NejBusiness.cz

Datum

4.3.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6005 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál