Informační týden UK: Zeptejte se na vše, co vás zajímá v souvislosti s přijímacím řízením

Informační týden UK: Zeptejte se na vše, co vás zajímá v souvislosti s přijímacím řízením

Termín podání přihlášek na Univerzitu Karlovu je za dveřmi a řada zájemců o studium zvažuje, na kterou fakultu ji podat. Univerzita Karlova proto pro všechny nerozhodnuté zájemce připravila Informační týden, který se uskuteční od 20. do 28. února.

V průběhu Informačního týdne získají zájemci o studium aktuální informace o přijímacím řízení na všech 17 fakult Univerzity Karlovy. Zástupci UK vysvětlí, jaké požadavky na přijetí jsou na jednotlivých fakultách či co je všechno potřeba splnit, aby registrace k přijímacímu řízení řádně proběhla.

Zájemci o informace se mohou obracet od 20. do 28. února na tyto kontakty: tel.: 224 491 850, email infotyden@ruk.cuni.cz. Informace o přijímacím řízení na UK jsou k dispozici rovněž na webu www.ipsc.cuni.cz/infotyden.

Podání přihlášek ke studiu do bakalářských a magisterských oborů – do 28. února 2018:

Katolická teologická fakulta, Husitská teologická fakulta, Právnická fakulta, 1. lékařská fakulta, 2. lékařská fakulta, 3. lékařská fakulta, Lékařská fakulta v Plzni, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Filozofická fakulta (bakalářský studijní program), Přírodovědecká fakulta, Matematicko-fyzikální fakulta (navazující magisterský studijní program), Pedagogická fakulta, Fakulta tělesné výchovy a sportu

Podání přihlášek ke studiu do bakalářských a magisterských oborů – do 31. března 2018:

Evangelická teologická fakulta, Filozofická fakuta (navazující magisterský studijní program), Matematicko-fyzikální fakulta, Fakulta sociálních věd, Fakulta humanitních studií

Zdroj informací

Univerzita Karlova a NejBusiness.cz

Datum

16.2.2018

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

4. srpna 2025

Půjčka pro podnikatele nabízí velmi atraktivní možnosti

Jednoduchý scénář je za dveřmi, pro nečekané výdaje ve světě podnikání je tu malý úvěr. Ten se obejde bez...

7. července 2025

Stát podpoří pěstitele ovoce a zeleniny: Sezónní zaměstnanci v těchto sektorech získají slevu na pojistném a větší časový rozsah dohod

Sezónní zaměstnanci, kteří pracují v ovocnářství a zelinářství, získají slevu 7,1 % na sociálním...

3. července 2025

Program turistických voucherů pro Jeseníky přinesl regionu téměř 300 milionů korun

rogram turistických voucherů pro Jeseníky realizovaný Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) ve spolupráci...

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

Reklama

Page generated in 1.237 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál