DB Schenker již zaváží materiál na Jizerskou 50

DB Schenker již zaváží materiál na Jizerskou 50

V posledních měsících by se mohlo zdát, že novou specializací DB Schenker jsou lyže a sportovní logistika. Poté, co na podzim společnost přepravila od protinožců reprezentanta v alpském lyžování Kryštofa Krýzla a v listopadu odstartovala s Českým biatlonem logistiku servisního kamionu po závodech Světového poháru, od prosince sváží materiál na další ročník legendárního závodu v běžeckém lyžování – Jizerskou 50. Jejím logistickým partnerem je letos podeváté a jako oficiální partner celé série SkiTour se představí již podruhé.

Startovní čísla až z Itálie, medaile z Poděbrad a tuny dalšího materiálu, bez kterého by zázemí Jizerské 50 nebylo kompletní. To vše v posledních dnech plní auta s logem DB Schenker. A na některých nechybí ani motto, ve kterém se symbolicky prolíná sportovní duch a logistika: „Rádi si pořádně nakládáme“. Do Liberce a do Bedřichova se povezou tisíce sušenek a energetických gelů, které budou součástí startovních balíčků, ale také propagační materiály, navigační bannery, stany a další nezbytné vybavení pro hladký průběh závodu.

"Před týdnem jsme převáželi medaile. Náklad byl o to cennější, že jsou skleněné. Vyzvedávali jsme je v Crystal Bohemia v Poděbradech, pokračovali jsme s nimi do Prahy, kde se na každou z nich v chráněné dílně Drutěva ručně váže stuha. Celkem je jich 7000, stejně jako závodníků,“ popisuje příběh jedné z mnoha položek Martin Bacílek, koordinátor spolupráce v DB Schenker.

Pro DB Schenker však není tento projekt jedním z mnoha. „Jizerská 50 je pro nás práce i zábava zároveň. Rádi se aktivně zapojujeme do firemních štafet i dalších závodů. Naši zaměstnanci mohou startovat zdarma, je to jeden z našich oblíbených benefitů,“ potvrzuje ředitel společnosti DB Schenker, Tomáš Holomoucký, sám aktivní účastník.

Letošní Jizerská 50 se bude konat ve dnech 16. – 18. 2. 2018.

Přeprava materiálu probíhá v několika fázích, těsně před závody je jejich frekvence nejvyšší. „Pro nás je komfortní, že nemusíme objednávat více různých dopravců. Náš logistický partner je flexibilní. Na některé závozy máme velké dodávky, na přepravu mobilních toalet objednáme kamion, na operativní zavážky v místě konání nám budou stačit malá auta. Výhodou je, že DB Schenker zajišťuje jak vnitrostátní, tak mezinárodní přepravu. To nejdůležitější je, že se na ně můžeme spolehnout a vím, že vždy společně najdeme operativní řešení,“ říká Ondřej Brouček z agentury Raul, která zajišťuje organizaci Jizerské 50.

Video z příprav DB Schenker na Jizerskou 50 v roce 2017

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

29.1.2018

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2323 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál