Budova sídla ZETOR POLSKA Sp. z o.o. byla na podzim oceněna polským svazem stavebních inženýrů a techniků v Kaliszi a získala titul „Stavební mistr“ pro rok 2016. Budova si získala přízeň odborné veřejnosti za její multifunkčnost a atraktivní vizuální vzhled.
Soutěž každoročně pořádá „Polský svaz stavebních inženýrů a architektů“ a hlásí se do ní projekty a stavby realizované na území vojvodství Wielkopolskie. Porota tvořená z osobností polského stavebnictví hodnotí a hledá v jednotlivých kategoriích ty nejlepší projekty. Budova ZETOR POLSKA Sp. z o.o. uspěla v kategorii Průmyslová budova, kdy porota ocenila zejména její všestrannost, univerzálnost a atraktivní, moderní a nadčasový design.
„Ocenění nás mile překvapilo. Do soutěže nominoval budovu ZETOR POLSKA vedoucí projektu F. B. Antczak. Jsme rádi, že nové sídlo obstálo v silné konkurenci dalších projektů a získalo si přízeň i odborné veřejnosti," říká Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.
Titul "Stavební mistr“ je udělován již dokončeným projektům. V 43. ročníku soutěže bylo vyhlášeno celkem 14 vítězů v jednotlivých kategoriích.
Výstavba nového sídla ZETOR POLSKA Sp. z o.o. byla zahájena na podzim roku 2015 a dokončena v červnu 2016. Celkové náklady na výstavbu nové centrály přesáhly 60 mil. Kč. Vizuální stránka exteriéru i interiéru odpovídá korporátnímu stylu značky ZETOR.
„Reakce veřejnosti, která kolem nové budovy jezdí, jsou od počátku velmi pozitivní. Fakt, že se prostory veřejnosti zalíbily, nás těší. S uvedením do provozu nového sídla však naše práce nekončí. Maximální pozornost věnujeme posílení vlivu značky ZETOR na polském trhu,“ říká na závěr Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.
ZETOR TRACTORS a.s. a NejBusiness.cz
11.1.2018
Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...
Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...
Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...
V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...
ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...
České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...
osud roztříštěný evropský trh se softwarovými, datovými a analytickými nástroji pro obchodování s novými i...
Evropská komise schválila podle pravidel EU pro veřejnou podporu český program ve výši přibližně 2,6...
Mind the gap. Hlášení, které v anglicky mluvících zemích upozorňuje cestující v metru na prostorovou...
Jen krátká smlouva a žádné osobní jednání, přesně o tom jsou moderní úvěry, které lze vyřešit z pohodlí...