Charitativní snídaně ING Bank pomohla ke vzdělání třem mladým dívkám

Charitativní snídaně ING Bank pomohla ke vzdělání třem mladým dívkám

ING Bank ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem koncem listopadu uspořádala další z charitativních snídaní, jejímž cílem bylo pomoci třem mladým dívkám se vzděláním. ING Bank a její zaměstnanci díky této akci přispějí částkou 53 084 Kč. Vybrané finanční prostředky zajistí dívkám potřebné vzdělání a jejich sebevědomý a úspěšný vstup do života.

Mladý člověk, který stráví většinu života v ústavní výchově či pěstounské péči, potřebuje čas od času pomoci. Základní potřeby těchto dětí jsou zajištěny, ale mnohdy jako v případě Nely (15), Anety (16) a Diany (11) již nezbývá finančních prostředků na kurzy angličtiny či doučování češtiny. Přitom vzdělání je to nejcennější, co můžeme dětem dát.

„Jsem rád, že v rámci naší již 9. firemní ING Bank charitativní snídaně přispěli zaměstnanci celkem 26 542 Kč na vzdělávání mladých dívek vyrůstajících v pěstounské péči. Vybranou částku od zaměstnanců ING Bank již tradičně zdvojnásobí,“ říká Isold Heemstra, generální ředitel ING Bank ČR. Do Nadace Terezy Maxové dětem tak poputuje 53 084 Kč na podporu vzdělávání, které pomůže dívkám v další etapě jejich života.

„Dívky, kterým je určena naše podpora, pocházejí ze sociálně slabých či rozpadlých rodin. A i když disponují potřebným potenciálem a chutí studovat jejich náhradní rodiny nemají potřebné finanční prostředky jim další vzdělání umožnit. Chceme jim dát příležitost a rozvinout všechny jejich dovednosti. Šance uspět zde musí být pro všechny děti,“ dodává Veronika Němcová, předsedkyně ING Bank fondu Nadace Terezy Maxové dětem.

Zdroj informací

ING Bank a NejBusiness.cz

Datum

14.12.2017

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.8969 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál